Zatraktívnite svoje tréningy  rôznymi doplnkami fitness! V obchode Hop-sport nájdete širokú škálu športových produktov, ktoré vám pomôžu zlepšiť vašu fyzickú zdatnosť a efektívne vytvarovať vašu postavu: expandéry, odporové gumy, švihadlá, gymnastickélopty, obruče Hula-Hop, podložky na cvičenie, masážne valčeky a mnoho ďalších. Naše výrobky sa vyznačujú moderným dizajnom, vysokou kvalitou spracovania a prijateľnými cenami. Sú odporúčané pre ľudí, ktorí začínajú svoje dobrodružstvo so športom, ako aj pre pokročilých. 

Prezrite si našu ponuku a vyberte si príslušenstvo prispôsobené vašim potrebám. Základom pohodlného tréningu je vhodná cvičebná podložka. V Hop-Sport nájdete fitness podložky rôznych hrúbok, veľkostí a farebných prevedení, ale aj ochranné podložky pod tréningové vybavenie a zariadenia. V našej ponuke nájdete pomôcky malých rozmerov na rehabilitáciu, ako napr. masážne valce a loptičky, kruhy pilates, posilňovače rúk a akupresúrne podložky a vankúše, ktoré sú vybavené špeciálnymi masážnymi výčnelkami stimulujúcimi krvný obeho. Pre aktívnych ľudí ponúkame trekové palice, švihadlá s nastaviteľnou dĺžkou lanka, hula hoopy a aerobic stepi, ktoré sú vhodné najmä pri aeróbnych cvičeniach. Pre rozvoj pocitu rovnováhy, vyskúšajte balančné podložky, ktoré sú medzi fitness nadšencami stále obľúbenejšie.

Väčšina nami ponúkaného príslušenstva je vďaka svojim malým rozmerom ideálna na domáce tréningy a takisto hlavne v prípade, pokiaľ nemáte priestor na väčšie fitness zariadenia. Vytvorte si vlastnú fitness zostavu s Hop-Sport!