Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 0
Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 1
Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 2
Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 3
Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 0
Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 1
Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 2
Piłeczka do masażu EPP 120mm po - 3
Hop-Sport

Dvojitá masážna loptička EPP 120mm biela

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

12.90 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Dvojitá masážna loptička HS-P120DMB 120mm

Predstavujeme vám účinné zariadenie pre uvoľnenie, regeneráciu a spevnenie svalov. Odporúča sa pre športovcov, osoby, ktoré vedú sedavý spôsob života, ale aj pre rehabilitačné cvičenia. Vďaka vysokokvalitnému penovému materiálu EPP je dvojitá masážna loptička HS-P120DMB odolná voči rozdrveniu a zároveň poskytuje správny tlak. Tlak loptičky alebo stimulujúce valcovanie s loptičkou prinesie úľavu stuhnutým svalom alebo boľavým svalom ramien, rúk, lýtok alebo zadku. Vďaka malej veľkosti sa loptička extrémne ľahko prepravuje - ľahko sa zmestí do kabelky alebo batohu, takže si ju môžete vziať kamkoľvek budete chcieť!

None

Účinná automasáž

Dvojitá loptička HS-P120DMB sa používa na stláčanie malých bodov svalstva alebo tzv. rolovanie stuhnutého svalstva. Pre vykonanie automasáži zadných častí tela, položte loptičku na tvrdý povrch a stláčajte alebo rolujte konkrétne svaly. Loptičku môžete umiestniť aj medzi chrbát a stenu. V závislosti od vašich preferencií môžete zmeniť tlak loptičky na tele tak, aby masáž poskytovala príjemný tlak a nespôsobovala nadmernú bolesť.

None

Priemer 120mm

Svalovica po tréningu, stuhnuté svaly, ktoré sú výsledkom sedenia pri počítači alebo nadmerný stres - v každej z týchto situácií vám masáž pomocou dvojitej masážnej loptičky prinesie veľa výhod. Pomáha znižovať napätie svalov takmer celého tela, zlepšuje krvný obeh, vďaka čomu sa budete cítiť príjemne. Tento model vďaka svojmu priemeru (120 mm) poskytne silný a presný tlak sústredený na úzku oblasť svalov. Je to vynikajúca pomôcka pre masáž svalov chrbta, ramien, predlaktia, bedier, zadku, stehien alebo chodidiel.

None

Ľahká a odolná

Aby bola masáž maximálne efektívna, je dôležitý materiál, z ktorého bola loptička vyrobená. Model HS-P120DMB je vyrobený z penového materiálu EPP, ktorý sa nedeformuje pôsobením tlaku, je veľmi trvácny a zároveň príjemný na dotyk. Okrem toho neabsorbuje vodu, ľahko sa čistí a zaručuje úplnú hygienu a bezpečnosť pri používaní.

Technické údaje:

  • Model: HS-P120DMB
  • Farba: biela s červeno-modrými bodkami
  • Materiál: EPP pena
  • Priemer každej z loptičiek: 120 mm
  • Dĺžka: 240 mm
  • Hmotnosť: 75 g
Dvojitá masážna loptička EVA šedá
Dvojitá masážna loptička EVA čierna
Dvojitá masážna loptička EPP 120mm
Masážny valec EPE 30cm fialovo-čierny
Kladka HS-1003LT univerzálna čierna
Sada PREMIUM 105kg s lavicou HS-1055
Gymnastický matrac 4cm HS-064FM ružový
Akupresúrna súprava - fialová
Podložka fitness TPE 0,6cm - červená
Hrazda HS-2003K