V kategórii produktov: 24
Product filters
Masážna loptička EPP 80mm
Masážna loptička EPP 80mm biela
Masážna loptička EPP 100mm
Masážna loptička EPP 100mm biela
Masážna loptička EVA šedá
Dvojitá masážna loptička 63mm čierna
Dvojitá masážna loptička EPP 120mm
Dvojitá masážna loptička EVA čierna
Dvojitá masážna loptička EVA šedá

Hľadáte účinné doplnky pre masáže a automasáže? Vyskúšajte masážne loptičky z našej ponuky v rôznych atraktívnych farbách. Masážne loptičky sú skvelým spôsobom na efektívne uvoľnenie svalov celého tela, zmiernenie bolesti chrbta alebo končatín a zlepšenie celkovej pohody.

V obchode Hop-sport nájdete ťažšie silikónové guličky s vysokým stupňom tvrdosti, ale aj ľahké penové masážne guličky vyrobené z vysoko kvalitného EPP. Vyberte si veľkosť a tvar loptičky podľa svojich potrieb a užite si relaxačnú masáž. Príjemné nakupovanie!

Masážna loptička a masážny ježko - výhody

Masážna lopta a masážny ježko sa od seba odlišujú povrchovou úpravou. Obe sú efektívne pri uvoľňovaní napätia v rôznych svalových skupinách. Najlepšie výsledky dosiahnete vďaka správnej technike masáže použitím primeraného tlaku. 

Masážne loptičky sú skvelou pomôckou na plnohodnotnú masáž akýchkoľvek bodov na tele a stimulujú krvný obeh, spevňujú pokožku, sú jednoduché na použitie, dokážu zahriať svalstvo pred cvičením a pripraviť ho na väčšiu záťaž, znižujú riziko zranení pri tréningoch. Sú cenovo dostupné a môžete ich nosiť všade so sebou.

Typy masážnych loptičiek

Existuje viacero druhov loptičiek na masáž svalov a relaxáciu v závislosti od tvrdosti a materiálu:

Mäkká masážna loptička sa hodí na jemnú masáž, má upokojujúci účinok na stuhnuté svaly.

Tvrdá masážna loptička je masážna pomôcka na intenzívnu masáž, slúži na efektívnu stimuláciu hlbokých svalových vrstiev, uvoľnenie svalového napätia a stuhnutých svalov.

Dvojité masážne gule môžu byť použité na masáž krku a chrbta bez toho, aby vyvíjali tlak na stavce.

Masážna loptička ježko je akupresúrna masážna pomôcka na stimuláciu chodidiel a dlaní, pri aktivácii akupunktúrnych bodov na tele zaručuje stimuláciu, relaxáciu svalov a zlepšenie krvného obehu.

Oválna masážna loptička je skvelou voľbou pre cielenú úľavu pre stuhnuté svaly a fascie v oblasti ramien a bokov, vďaka jedinečnému tvaru sa hodí na masáž ťažko dostupných oblastí.

Ako si vybrať najlepšie masážne loptičky

Vybrať si môžete podľa materiálu plastové masážne loptičky, ktoré sú pevné a ideálne na intenzívnu hĺbkovú masáž, ďalej korkové masážne loptičky na stredne intenzívne stimulovanie svalov, molitanové loptičky na jemné stimulovanie spúšťacích bodov, alebo gumové masážne guličky s možnosťou variabilného tlaku. Každá z nich má špecifické vlastnosti.  

Výber vhodnej masážnej loptičky podriaďte aj oblasti tela, na ktorú ju chcete používať. Na príliš citlivé tkanivá a pre začiatočníkov si vyberte radšej mäkkšie loptičky s hladkým povrchom. Penová masážna loptička je mäkká a ľahká, v menšej veľkosti je ideálna na masáže konkrétnych oblastí, chodidiel, šije, ramien, väčšie loptičky sú vhodné na masáže veľkých svalových skupín, napríklad chrbát, stehná, boky.

Súprava viacerých veľkostí masážnych loptičiek vám umožní pokryť všetky potreby a dopriať svalom zaslúžené uvoľnenie.

Pre koho sú rehabilitačné a masážne loptičky?

Masážne loptičky sú určené pre každého, kto sa venuje športovaniu na zahratie pred tréningom a lepšie zvládnutie svalovice, hodia sa aj pri boji s celulitídou, je to skvelá rehabilitačná pomôcka, ktorá uvoľňuje stuhnuté svaly. Využijú ich tiež všetci so sedavým zamestnaním.

Pri dlhodobom používaní týchto loptičiek sa človek skvele odreaguje a zbaví sa zbytočného stresu v svaloch. Massage ball môžete používať každý deň. Vyberte si na Hop-Sport loptičku a využite ju vďaka praktickej veľkosti doma, na cestách, v práci či v telocvični.