- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
Hop-Sport

Sada okrúhlych fitness činiek so stojanom12kg

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

42.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Popis

S fitness činkami v sade so stojanom získavate dvojnásobne! Vďaka rôznorodosti cvikov s činkami si spevníte svaly a zoštíhlite postavu. Praktický stojan vám navyše pomôže zorganizovať priestor na cvičenie, vďaka čomu budete mať príslušenstvo vždy po ruke. Liatinové páry činiek s hmotnosťou 1 kg, 2 kg a 3 kg sú vhodné pre rôzne formy aeróbneho tréningu, jogu, pilates, ako aj strečingový a relaxačný tréning s nízkou záťažou. Správne profilovaná rukoväť a neoprénový povlak zaisťujú bezpečnosť a pohodlie počas každého tréningu.

Vhodné rozmery - bezpečné uchopenie

Vhodné rozmery - bezpečné uchopenie

Nielen konštrukčné materiály sa premietajú do pohodlia pri tréningu s činkami. Na pohodlie pri cvičení majú dôležitý vplyv aj ich rozmery, vrátane dĺžky a priemeru úchopovej časti.

Dĺžka a priemer úchopovej časti činiek Hop-Sport sú starostlivo prispôsobené hmotnostnej kategórii danej záťaže. Vhodné proporcie robia domáci tréning nielen pohodlným, ale predovšetkým bezpečným.

Činky vyrobené z odolných materiálov

Činky vyrobené z odolných materiálov

Fitness činky Hop-Sport sú pevné tréningové nástroje vyrobené z rovnomerne vyváženej liatiny a pokryté vrstvou neoprénu, ktorý je bezpečný pre pokožku. Kombinácia liatiny a neoprénu zaisťuje nielen odolnosť na dlhé roky intenzívneho používania, ale aj bezpečnosť pri tréningu. Na rozdiel od cementových činiek sa nemusíte obávať, že sa na povrchu činiek objavia praskliny alebo vydutia, ak vám náhodou spadnú na podlahu. Mäkký neoprén navyše chráni nielen činky, ale aj podlahu, vďaka čomu sú perfektnou súpravou na domáce cvičenie.

Praktický stojan na činky

Praktický stojan na činky

Spolu s činkami dostanete pohodlný stojan v tvare trojuholníka, ktorý vám pomôže usporiadať priestor vo vašej domácej posilňovni. Stojan vám umožní rýchlo meniť záťaž pri následných sériách cvikov, zabrániť kotúľaniu činiek po podlahe po skončení tréningu a tiež zabezpečiť organizáciu priestoru, čo sa hodí najmä v malých miestnostiach. Kompaktné rozmery stojana s výškou 28,5 cm umožňuj ho pohodlne zasunúť pod posteľ alebo stôl po skončení cvičenia.

Sada neoprénových fitness činiek 2x8kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x8kg
Sada neoprénových fitness činiek 2x6kg
HS Nakladací činkový set Premium 125kg
HS Nakladací činkový set Premium 36kg
- 10%
Vzpieračská tyč rovná 167 cm (30 mm
)

Vzpieračská tyč rovná 167 cm (30 mm
)

44.91 €
49.90 €

Najnižšia cena: 49.90 €

Masážny valec  EPP prázdny 33cm modrý
Lavička na cvičenie HS-1055 PRO
Lavička na cvičenie HS-2010SM
Hrazda HS-2004K