Zestaw taśm oporowych lateksowy - 0
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 1
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 2
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 3
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 4
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 0
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 1
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 2
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 3
Zestaw taśm oporowych lateksowy - 4
Hop-Sport
Novinky

Sada odporových gúm 600x50mm červené

Reviews

Zobraziť recenzie

16.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Sada odporových gúm 600x50mm HS-L650RLR od Hop-Sport v odtieňoch červenej farby obsahuje päť odporových gúm s rôznou úrovňou odporu, ktoré budú ideálne pre domáce cvičenie. Ich univerzálne využitie znamená, že ich využijete pri rôznych typoch tréningu – od silových, cez kondičné, až po rehabilitačné cvičenia. Cvičenie na páse vám pomôže posilniť svaly a kĺby na celom tele. Odporúčajú sa pre amatérov aj pokročilých používateľov. Súprava HS-L650RLR obsahuje päť latexových gúm, ktoré ponúkajú rôzne úrovne odolnosti so širokým rozsahom od 2,5 do 18 kg. Vďaka malým rozmerom sa gumy veľmi ľahko prepravujú a skladujú.


Progresívne zaťaženie

Princíp odporových gúm je taký, že čím viac ich natiahnete, tým väčší odpor vytvárajú. Vďaka tomu ľahko prispôsobíte záťaž fáze tréningu, v ktorej sa práve nachádzate. Každá z piatich gúm v súprave HS-L650RLR generuje iný rozsah zaťaženia: 2,5 – 4,5 kg, 4,5 – 7 kg, 7 – 9 kg, 11 – 14 kg, 14 – 18 kg .


Lepšie výsledky cvičenia

Cvičenia pomocou odporových gum výrazne zlepšujú výsledky tréningov. Pomôžu Vám posilniť svaly a vytvarovať celú postavu. Odpor generovaný gumami spôsobuje, že Vaše svaly musia pracovať viac ako pri klasických cvičeniach bez dodatočnej záťaže. Gumy môžu byť použité aj pri rehabilitácii a rekonvalescencii po zraneniach, pri náprave porúch svalovej koordinácie a takisto sú účinné pri budovaní svalstva a zvyšovanie odolnosti.


Odolný latex

Sada odporových gúm HS-L650RLR je vyrobená z vysoko kvalitného 100% latexu, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou a trvanlivosťou. Po natiahnutí sa vráti do pôvodného tvaru bez akejkoľvek deformácie. Okrem toho neabsorbuje vodu, vďaka čomu sa veľmi ľahko čistí a zaisťuje úplnú hygienu používania počas tréningov.


Odporová guma 55-137kg - šedá
Odporová guma 37-109kg - oranžová
Odporová guma 28-80kg -modrá
Sada expanderov HS-R050RT
Sada odporových gúm
Magnetický rotoped HS-2090H Aveo Čierny
Lezecký trenažér HS-CM200
Akupresúrna súprava - šedá
Olympijská os na mŕtvy ťah
Lavička na cvičenie HS-1080
HS Nakladací činkový set Premium 105kg