- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
Hop-Sport
Novinky

Balančný disk 40cm šedý

Reviews

Zobraziť recenzie

18.00 €

Doprava:

Doprava od 3.00 €

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Balančná plošina v podobe disku je jednoduchý  a zároveň mimoriadne účinný nástroj na tréning posilňovania takzvaných hlbokých svalov. core, ktoré sú zodpovedné za stabilizáciu tela. Cvičením na balančnej plošine si zlepšíte rovnováhu, opravíte drobné posturálne defekty a získate väčšiu senzorickú integráciu, teda reakciu na osi mozog-telo.

Červená balančná plošina značky Hop-Sport s priemerom 40 cm je navrhnutá tak, aby vám umožnila vykonávať rôzne cviky ako vo vertikálnej polohe v stoji na kotúči, tak aj v horizontálnej polohe s opretím o ruky. Vyrobené z kvalitného syntetického materiálu - bez zápachu, nenasáva vodu a odolné voči prasknutiu - bude slúžiť dlhú dobu a použitie dodatočného protišmykového záteru zaistí vašu bezpečnosť pri tréningu.

Postarajte sa o svoje zdravie a správne držanie tela s balančným diskom Hop-Sport!


Premyslené rozmery

V prípade produktu, akým je balančný disk, majú vhodné rozmery priamy vplyv na pohodlie a efektivitu tréningu. Priemer výrobku 40 cm je vhodný pre horizontálne aj vertikálne cvičenie, kedy sú obe nohy na plošine. Výška 8,2 cm vám umožňuje vykonávať plnú rotáciu o 360 stupňov a pohodlne meniť uhol platformy pre efektívny tréning koordinácie.


Pohodlie a bezpečnosť pri cvičení

Aby ste nestratili motiváciu pri každodenných cvičeniach, stojí za to vybaviť sa tréningovým nástrojom, ktorý bude pohodlný na používanie. Na rozdiel od niektorých základných modelov platforiem dostupných na trhu je produkt Hop-Sport vybavený šikovnými madlami umiestnenými na oboch stranách disku, vďaka ktorým môžete ľahko vykonávať cviky ako plank alebo kliky. Pre zvýšenie vašej bezpečnosti a zníženie rizika pošmyknutia pri cvičení má plochá časť plošiny protišmykovú vodotesnú štruktúru.


Pevné spracovanie

Balančný disk Hop-Sport je vyrobený z ľahkého, ale odolného syntetického materiálu, ktorý je bez zápachu a 100% bezpečný pri kontakte s pokožkou. Základňa disku je potiahnutá silnou vrstvou gumy, ktorá zabraňuje pohybu produktu počas tréningu. Maximálna nosnosť balačného disku je: 150 kg.


Cvičte ako chcete a kdekoľvek chcete!

Vzhľadom na kompaktné rozmery balančnej plošiny neexistujú prakticky žiadne obmedzenia, kde môžete trénovať - jediné, čo potrebujete, je kúsok roviny. Na rozdiel od niekedy hlučných fitness zariadení na disku môžete cvičiť kedykoľvek počas dňa bez obáv, že váš tréning bude rušiť členov domácnosti. Počet cvičení, ktoré môžete urobiť, je veľmi veľký. Ak ste novým typom produktu, začnite tým, že sa jednoducho postavíte na plošinu a snažte sa zlepšiť svoju koordináciu. Keď vaše svaly naberú na sile, môžete začať robiť drepy, výpady, kliky, výkruty trupu a mnohé ďalšie.


Balančná podložka s expandérmi Žltá
Balančný disk 40cm modrý
Dvojitá masážna loptička EPP 120mm
- 10%
Sada Premium 99kg s lavicou HS-1080

Sada Premium 99kg s lavicou HS-1080

179.10 €
199.00 €

Najnižšia cena: 199.00 €

Podpery na kľuky šedé
Boxovacie vrece stojace HS-BB180S
- 10%
Magnetický rotoped HS-2090H Aveo Čierny

Magnetický rotoped HS-2090H Aveo Čierny

184.50 €
205.00 €

Najnižšia cena: 205.00 €