O firme

Kto sme?

Začali sme ako malá rodinná firma so skladom v garáži. Dnes sme významným európskym dodávateľom športového vybavenia so skladom s rozlohou 9 000 m2. Náš internetový obchod je dostupný v mnohých európskych krajinách vrátane Slovenska, Poľska, Českej republiky, Nemecka a Ukrajiny. Okrem toho distribuujeme športové vybavenie do západnej a strednej Európy. Naše výrobky sú dostupné na známych nákupných platformách, ako sú Mall, Allegro, Heureka alebo Biano. Každý deň opúšťa naše moderné a dobre zásobené sklady 1 500 zásielok adresovaných ľuďom, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život k lepšiemu. Na všetko dohliada tím skúsených odborníkov a nadšencov, pre ktorých je šport a aktivita druhým menom.

Čo robíme?

Od roku 2003 pomáhame našim klientom vytvárať domáce posilňovne s vysokokvalitným profesionálnym vybavením. Sledujeme trendy a moderné technológie a ponúkame správne tréningové vybavenie. Či už ste profesionál alebo amatér, v Hop-Sport nájdete všetko, čo potrebujete na každodennú aktivitu. Od fitness doplnkov, cez cvičebné stroje až po biliardové stoly a záhradné trampolíny. Všetko naše vybavenie je ergonomické, bezpečné a pohodlné na používanie. Tie najlepšie z nich sú skombinované s modernými technológiami, ktoré posunú vaše cvičenie na novú, nevídanú úroveň zážitku. Produkty Hop-Sport sú to, čo vás udrží v aktivite bez toho, aby ste museli opustiť domov. Cvičte s nami a vďaka nám podľa vlastných predstáv!

Oplatí sa na nás spoľahnúť

Keď si vyberiete Hop-Sport, vyberiete si bezpečnosť a istotu, že pomoc príde, keď ju budete potrebovať. Nakupujete v pevne zabezpečenom a transparentne štruktúrovanom internetovom obchode, ktorý podporuje transakcie pomocou bankových prevodov a kreditných kariet. Na všetky naše produkty poskytujeme minimálne 24-mesačnú záruku. Poskytneme vám aj vlastný servis door-to-door, prístup k náhradným dielom a plnú technickú podporu. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na náš zákaznícky servis. Tento tím neuveriteľných odborníkov vám v reálnom čase pomôže s najzložitejšími technickými problémami a zároveň vám poradí s výberom vhodného fitness zariadenia.

Naše motto

STAY ACTIVE IN YOUR WAY! Behajte, naťahujte sa, skáčte! Buďte šťastnejší, sebavedomejší, zdravší! Bojujte za lepšiu verziu seba samého a vytvorte si domácu fitness zónu, ktorú si zaslúžite. Hop-Sport vám ju pomôže vybudovať! Nezáleží na tom, kde pracujete, ako odpočívate alebo kde bývate - budete aktívni! Vstúpte do sveta športu spolu s Hop-Sport!

Certifikáty a vyznamenania

Naše kompetencie sú potvrdené certifikátmi a oceneniami od nezávislých inštitúcií a orgánov zastupujúcich spotrebiteľov:

Cena kvality v kategórii Fitness Heureka ShopRoku 2023>

Certifikát “SAEC – Bezpečný nákup”

Tréneri

Ako značka Hop-Sport nechceme poskytovať len špičkové fitness zariadenia na domáce použitie. Predovšetkým chceme zmeniť spôsob, akým ľudia premýšľajú o domácom tréningu, a ukázať, aký môže byť účinný. Preto sme vytvorili profesionálny blog plný tipov a rád, ako trénovať vo vlastných štyroch stenách. Vzniká v spolupráci s osobnými trénermi a odborníkmi na výživu, ktorí sú zapálení pre zmenu druhých a sveta k lepšiemu.

Zistite rozdiely medzi silovým a kondičným tréningom! Vyberte si ideálny rotoped na cvičenie! Zistite, ktorá diéta je vhodná na redukciu telesného tuku! Buďte s nami aktívni! STAY ACTIVE spoločne s Hop-Sport!