- 0
 - 0
Hop-Sport

Podložka fitness HS-NB010GM morská

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

12.90 €

12 osôb si kúpilo

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Tréningová podložka Hop-Sport s hrúbkou 1 cm ponúka optimálny komfort pri dynamickom kondičnom tréningu, cvičeniach všeobecného rozvoja a intenzívnom silovom tréningu. Použitie kvalitnej NBR peny zaručuje trvanlivosť, odolnosť proti oderu a výbornú priľnavosť. To znamená, že môžete trénovať pohodlne a bezpečne kdekoľvek – presne tak, ako to máte radi!

Vďaka dĺžke 190 cm je fitness podložka ideálna aj pre vyšších ľudí alebo pre každého, kto oceňuje viac priestoru a voľnosti pri tréningu. Výrobok je vodeodolný a ľahko sa čistí. To zlepšuje hygienu pri používaní tréningovej podložky aj pri najintenzívnejších cvičeniach. Súčasťou je popruh na prenášanie, takže podložku môžete ľahko prepravovať.

Dlhšia gymnastická podložka – viac voľnosti pri tréningu!

Dlhšia gymnastická podložka – viac voľnosti pri tréningu!

Ak vám štandardné podložky s rozmermi 180 x 60 cm nestačia, či už kvôli vašej výške, alebo potrebujete viac miesta, fitness podložka s rozmermi 190 x 60 cm je skvelou voľbou! O 10 cm viac priestoru, napríklad na vykonávanie určitých jogových pozícií, má zásadný vplyv na pohodlie pri tréningu. Podložka na cvičenie od Hop-Sport je napriek svojim rozmerom ľahká a šikovná - váži iba 750 gramov! Hrúbka 1 cm poskytuje dostatočnú izoláciu podlahy a účinne zabraňuje vzniku odrenín.

Pevný a elastický materiál

Pevný a elastický materiál

NBR – presnejšie NBR pena – je materiál, ktorý je ideálny na výrobu fitness podložiek. Vyznačuje sa mimoriadnou pružnosťou, životnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Gymnastické podložky NBR od Hop-Sport dokonale tlmia nárazy a sú tiež extrémne ľahké a ľahko sa čistia. Elasticita peny NBR znamená, že podložky Hop-Sport majú nízku tvarovú pamäť. To znamená, že fitness podložka sa takmer okamžite vráti do svojho pôvodného tvaru aj po dlhom a intenzívnom používaní. Dôležité je, že gymnastické podložky NBR sú vhodné aj pre alergikov, pretože materiál je na dotyk jemný a nedráždi pokožku.

​  Trénujte bez obmedzení – kdekoľvek chcete!

​ Trénujte bez obmedzení – kdekoľvek chcete!

Fitness podložku Hop-Sport si ľahko zoberiete so sebou na hodiny jogy alebo fitness, do parku alebo na pláž. Nepotrebujete na to špeciálnu tašku ani puzdro. Gymnastická podložka NBR s hrúbkou 1 cm je dodávaná s popruhom na prenášanie, takže si podložku môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Ideálna pre kondičný tréning!

Ideálna pre kondičný tréning!

Fitness podložka NBR s hrúbkou 1 cm je vhodná pre rôzne typy tréningov. Môžete na nej cvičiť jogu a pilates, ale aj takzvané cviky s nízkym dopadom, ako sú planky, záklony a cviky na brucho. Kombinácia hrúbky 1 cm a väčších rozmerov podložky zaisťuje pohodlie a bezpečnosť pri každom tréningu. Jedinečná štruktúra podložky navyše ponúka vynikajúcu priľnavosť, čo zase umožňuje stabilné držanie tela a presné vykonávanie zložitých pohybov alebo ásan.

Vyberte si fitness podložku, ktorá vás nebude obmedzovať! Spoľahnite sa na Hop Sport!

Liatinová činka kettlebell 20 kg
Bradlá HS-1001K s rukavicami
Odporová guma 7-16kg - červená
Hrazda HS-2003K
- 10%
Stolný futbal  Ultra - Čierny

Stolný futbal Ultra - Čierny

305.10 €
339.00 €

Najnižšia cena: 339.00 €

- 10%
Sada Premium 69kg s lavicou HS-1080

Sada Premium 69kg s lavicou HS-1080

152.10 €
169.00 €

Najnižšia cena: 169.00 €

Tréningová lavica HS-1075 Pro
Modré plastové švihadlo