Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 0
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 1
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 2
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 3
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 4
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 5
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 6
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 7
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 0
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 1
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 2
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 3
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 4
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 5
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 6
Mata puzzle EVA 1cm czarno/biał - 7
Hop-Sport

Podložka puzzle EVA 1cm - 9 ks čierno/bielo/ šedá

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

29.00 €

22 osôb si kúpilo

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Podložka puzzle EVA HS-A010PM 1 cm - 9 kusov je všestranný produkt, ktorý zaručuje ochranu podlahy počas domácich tréningov a mnoho iných!

Podložka puzzle je vyrobená z peny EVA - protišmykového materiálu, ktorý má tlmiace a izolačné vlastnosti, vďaka čomu je vynikajúcou základňou pre všetky druhy športového vybavenia ako napr: rotopedy, eliptické trenažéry, veslovacie trenažéry, bežecké pásy a posilňovacie lavice. Okrem toho môže byť táto podložka použitá na silový tréning, ktorý bude bezpečnejší a pohodlnejší.

Model HS-A010PM pozostáva zo 9 častí s okrajmi. Rozmery podložky po rozložení: 180 x 180 cm.

None

Bezpečnosť

Podložka Puzzle Eva môže byť použitá ako vzdelávacia podložka. Počas používania je stále na svojom mieste, čo z nej  robí stabilný povrch na  hranie a učenie. Môže sa použiť napríklad aj učenie sa chodiť. Podložka je dostatočne tvrdá na to, aby podporovala správne držanie tela, ale dosť mäkká na to, aby pády neboli nebezpečné. Kombinácia prvkov tejto podložky je dobrým cvičením pre rozvoj vnímania a koordinácie detí.

None

Zvuková a tepelná izolácia

Podložka poskytuje vynikajúcu zvukovú aj tepelnú izoláciu. Materiál znižuje vibrácie spôsobené cvičením, potláča nežiaduce zvuky a izoluje od chladu v prípade nevykurovanej miestnosti alebo podkladu z keramických obkladačiek.

None

Ochrana podlahy

Podložka HS-A010PM vďaka hrúbke 1 cm poskytuje vynikajúcu ochranu podláh (ako napr. drevené parkety alebo keramické dláždice). Znižuje riziko poškriabania alebo zašpinenia podlahy, ktoré môže byť spôsobené tréningovým zariadením alebo príslušenstvom na silový tréning. Okrem toho zvyšuje tlmenie počas tréningu a poskytuje stabilitu zariadenia. Účinne znižuje hluk a vibrácie, ktoré vznikajú počas intenzívneho tréningu. Podložka puzzle je vďaka optimálne tvrdému a pružnému materiálu vhodná aj pre aerobik, fitness, pilates a jogu. Podložka môže byť tiež použitá ako základňa počas karate alebo judo tréningu. Protišmykový materiál chráni pred zraneniami.

None

Vodeodolná

Na výrobu podložky bola použitá vysokokvalitná, ľahká a odolná EVA pena. Jej výhodou je vodeodolná štruktúra, ktorá zaručuje, že pena neabsorbuje vlhkosť a pot a je tiež veľmi ľahko čistiteľná.

None

Jednoduché rozloženie

Balenie produktu obsahuje 9 častí s rozmermi 60 x 60 cm  a 18 okrajov. Spojenie jednotlivých častí podložky je veľmi ľahké a intuitívne. Hrany častí priliehajú presne k sebe a vytvárajú jeden celok.


Sada PREMIUM 75kg s lavicou HS-1055
- 15%
Olympijské závažie Hop-Sport 25 kg

Olympijské závažie Hop-Sport 25 kg

70.47 €
82.90 €

Najnižšia cena: 82.90 €

Podložka fitness HS-NB010GM morská
Liatinová činka kettlebell 20 kg
Bradlá HS-1001K s rukavicami
Odporová guma 7-16kg - červená
Hrazda HS-2003K
- 10%
Stolný futbal  Ultra - Čierny

Stolný futbal Ultra - Čierny

305.10 €
339.00 €

Najnižšia cena: 339.00 €