V kategórii produktov: 26
Product filters
Sada neoprénových fitness činiek 2x1kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x1kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x2kg
Sada neoprénových fitness činiek 2x2kg
Sada neoprénových fitness činiek 2x3kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x3kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x4kg
Sada okrúhlych vinylových činiek 2x5kg
Sada neoprénových fitness činiek 2x4kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x5kg
Sada okrúhlych vinylových činiek  2x6kg
Sada neoprénových fitness činiek 2x5kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x6kg
Sada neoprénových fitness činiek 2x6kg
Novinky
Sada šesťhranných fitness činiek 2x8kg
Sada neoprénových fitness činiek 2x8kg

Záleží vám na posilnení svalstva rúk, ramien a efektívnom vytvarovaní postavy? Prezrite si našu ponuku fitness činiek pre domáce tréningy! Malé ľahké činky a závažia z našej ponuky budú skvelým nástrojom pre silové, aeróbne a rehabilitačné cvičenia. Sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí začínajú s tréningami - jednoduché cvičenia s činkami vám prinesú rýchle efekty, ktoré budú veľkou motiváciou pre ďalšie tréningy. V obchode Hop-Sport ponúkame činky rôznych hmotností a rozmerov, takže určite nájdete model vhodný pre vaše potreby. Prezrite si náš sortiment!

Jednoručné činky fitness na domáci tréning nielen pre ženy

Jednoručnými činkami môžete precvičiť všetky svalové skupiny, spevniť a vytvarovať ruky, ramená, hrudník. Jednoručné činky sú ideálne pre domácu posilňovňu a pomôžu vám udržiavať si kondíciu, sú vhodné ako záťaž pre aeróbny, rehabilitačný, vytrvalostný aj silový tréning.

Jednoručná činka je vďaka svojej kompaktnej veľkosti skladná a môžete ju so sebou zobrať kamkoľvek potrebujete.

Najpredávanejšie typy jednoručných činiek

Činky majú rôznu hmotnosť a materiály, z ktorých boli vyrobené. Vinylové alebo neoprenové činky pre svoje vlastnosti a nenáročnú údržbu veľmi populárne na domáce použitie. Čo sa týka hmotnosti, činky s nízkou hmotnosťou sú určené najmä začiatočníkom, činky s hmotnosťou 5 kg už zaručujú solídnu záťaž pri dynamickom tréningu.

V Hop-Sport nájdete 8 variantov hmotností od 0,5 kg do činky 5 kg, ktoré sú farebne rozlíšené. Najpredávanejšie sú 1 kg, činky 2 kg, činky 3 kg alebo 5 kg činky. Sami si tak môžete regulovať obtiažnosť tréningu podľa aktuálnej kondície.

Ako si vybrať najlepšie činky jednoručky na posilňovanie

Ponuka činiek je skutočne pestrá, vyberajte si podľa účelu, na aký chcete posilňovacie činky využívať, do úvahy berte aj prevedenie činiek a ich hmotnosť. Jednoručné činky s hmotnosťou okolo 1 až 2 kg budú stačiť začiatočníkom, ťažšie sú vhodné pre pokročilých.

Výber činiek v obchode Hop-Sport zahŕňa lacné činky na rôzne cviky. Jednoručky, ktoré nie sú nakladacie a majú pevnú hmotnosť závaží, sa perfektne hodia na dynamické cvičenia, no poslúžia aj pri budovaní svalov. Napríklad sada 2 x 1 kg na budovanie svalovej hmoty zintenzívni a posunie klasické drepy na novú úroveň.

Ak hľadáte činky, ktoré vám čo najdlhšie vydržia, vyberajte si kvalitný materiál. Najčastejšie je to oceľ alebo liatina, potiahnutá vinylom. Vinylový povrch činiek sa jednoducho čistí, neabsorbuje vlhkosť a pot a znižuje riziko poškodenia podlahy pri páde činky. Protišmykový povrch zabezpečuje pevný úchop a ergonomický tvar činiek zabezpečuje stabilitu počas tréningov.

Pre koho sú jednoručné činky a sada činiek určené?

Jednoručné činky pre ženy patria medzi najpredávanejšie pomôcky na udržiavanie kondície, ak nemáte čas chodiť do posilňovne a chystáte sa cvičiť doma. Sú skvelou pomôckou aj pri chudnutí a môžete si zaobstarať činkový set, ktorý vám pomôže budovať svalovú hmotu. Sada činiek pre aerobik je určená na kondičné posilňovanie, takéto činky sú základnou výbavou domáceho aeróbneho cvičenia a doplnia nakladací činkový set, tyče a obojručné činky, stojan na závažia a kotúče na činky.

Sada činiek na posilňovanie je vhodná pre všetkých atlétov, gymnastov, športovcov, kulturistov, ale aj pre začiatočníkov na posilnenie a nárast svalovej hmoty a dynamické tréningy. Vyberte si u nás svoju sadu za výhodné ceny, ktorá bude základnou výbavou každej posilňovne.

Nemôžete si vybrať zle, ak sa rozhodnete pre Hop-Sport.