Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 0
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 1
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 2
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 3
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 4
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 5
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 6
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 7
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 0
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 1
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 2
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 3
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 4
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 5
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 6
Hula-hop 103cm HS-048HH różowo- - 7
Hop-Sport

Hula-hop so 48 magnetickými guličkami

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

19.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Ostatné:

Popis

Hula-hop s magnetickými guličkami je cvičebná pomôcka, s ktorou posilníte  svaly, zoštíhlite pás a spálite zbytočné kalórie. Hula hooping vyvoláva pozitívne emócie a často sa spája s bezstarostnou detskou zábavou, a preto je skvelou alternatívou ku krkolomnému fitness tréningu, ku ktorému sa niekedy ťažko motivujete. Hula-hop značky Hop-Sport je vyrobený z polyetylénu, ktorý je neutrálny pri kontakte s pokožkou a nespôsobuje riziko alergií. Výčnelky vo forme magnetických guľôčok, rovnomerne rozmiestnených na povrchu obruče, prispievajú k redukcii telesného tuku a odstráneniu celulitídy . Masáž s Hula-hop zlepšuje krvný obeh, znižuje stres, dodáva energiu a zlepšuje pohodu. Začnite trénovať ešte dnes a uvidíte, ako rýchlo sa dostavia prvé výsledky!

Magnetické guličky

Hula-hop ružovo-modrej farby sme vybavili 48 magnetickými guličkami , umiestnenými v jednom rade po celej ploche kruhu. Masáž, ktorú budete vykonávať pomocou výstupkov, nielenže zvýši efektivitu cvičenia, prispeje k odbúravaniu tukového tkaniva a rýchlejšiemu spaľovaniu kalórií, ale aj zlepší krvný obeh a posilní svaly. Umiestnenie magnetov  priaznivo ovplyvní elektromagnetickú rovnováhu vo vašom tele a nepriamo prispeje k rýchlejšej regenerácii tkaniva. Hula-hop s guličkamii zaručuje intenzívnejšie cvičenie v porovnaní s klasickými modelmi, vďaka čomu si prvé účinky cvičenia všimnete oveľa rýchlejšie.

Efektívny tréning

Cvičenie s hula-hop ovplyvňuje hlavne brušné svaly a pás, ale nielen to! Udržať kruh v neustálom pohybe si vyžaduje sústredenie a správnu koordináciu, čo znamená, že do cvičení je zapojené celé naše telo. Okrem klasickej metódy hula-hoopingu okolo pása môžete tréning rozšíriť aj na zadok, stehná alebo ruky. Bez ohľadu na to, aké časti tela sa rozhodnete precvičovať, tréning s hula-hop zlepší vašu koordináciu, zoštíhli vašu postavu a posilní hlavné svaly zodpovedné za stabilizáciu tela.

Minimálne úsilie – maximálne výsledky

Minimálne úsilie – maximálne výsledky

Jednou z hlavných výhod  tréningu s hula-hop je fakt, že stačí cvičiť len pár minút denne, aby ste v krátkom čase videli uspokojivé výsledky. Predpokladá sa, že počas polhodiny hula-hoopingu spálime až 200 kcal ! Samozrejme, tento výsledok sa môže líšiť v závislosti od intenzity cvičenia. Ďalšou výhodou tréningu s hula-hop je jeho praktickosť a možnosť cvičiť takmer kdekoľvek : ako v obývačke, počas daždivého počasia, pri sledovaní obľúbeného seriálu, tak aj vonku s využitím teplých slnečných dní.

Rozmery na vašu mieru

Rozmery na vašu mieru

Výhodou demontáže jednotlivých častí hula-hop je možnosť nastavenia priemeru kruhu. Tento model pozostáva z 8 prvkov , ktoré po spojení vytvoria priemer 103 cm . Predpokladá sa, že čím väčší je priemer kruhu, tým je tréning jednoduchší. Keď sa vaša technika cvičenia zlepšuje, môžete odoberať časti, aby ste vytvorili menší kruh, čím zintenzívnite svoju každodennú aktivitu. Neváhajte, čím skôr s začnete s tréningom, tým skôr uvidíte jeho účinky!

Hula-hop so 64 magnetickými guličkami
Regulované bradlá na steny HS-1003K
Oválny posilňovač rúk 13,6 kg
HS Nakladací činkový set Premium 36kg
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-1012K
Telemetrický hrudný pás HS-P095PR
Stacionárne bradlá s hrazdou HS-2012K
Boxovacie vrece stojace HS-BB170S