Blog

Na našom blogu nájdete články, v ktorých navrhujeme, na čo si dať pozor pri kúpe športového a rekreačného vybavenia a príslušenstva, ako napr. rotopedy, eliptické trenažéry, bežecké pásy, činky, kettlebelly a biliardové stoly. Zameriavame sa na témy týkajúcich sa produktov, ako je záhradný nábytok, záhradné bazény a ďalšie doplnky do domu a záhrady. Píšeme o indikáciách a kontraindikáciách používania rôznych fitness zariadení a radíme, ako začať s tréningom, aby bol efektívny a bezpečný. Pozývame vás na čítanie! ​ Čítať viac

Najnovšie príspevky

Najobľúbenejšie

Dávate prednosť zdravému životnému štýlu? Najdôležitejšie informácie nájdete na našom športovom blogu!

Uprednostňujete zdravý životný štýl? Nájdite najdôležitejšie informácie na našom športovom blogu! Patríte medzi ľudí, pre ktorých je šport a tréning dôležitou súčasťou života? Chcete sa dozvedieť viac o konkrétnych cvičeniach, ktoré môžete zaradiť do svojho tréningového plánu? V našom športovom blogu vám tiež prezradíme, aké cviky môžete začať vykonávať, aby ste zvýšili efektivitu svojho tréningu a zbavili sa napríklad aj bolesti chrbta. Uvedomujeme si, že fyzická aktivita je veľmi dôležitá pre zdravý životný štýl, preto vám odporúčame cvičiť aspoň niekoľkokrát týždenne. A ako to robiť? Zistite to v našich článkoch!

Blog nielen o cvičení a športovom vybavení

Športový blog nielen o športe? Náš pohľad na fyzickú aktivitu presahuje samotný šport, pretože vieme, aká dôležitá je regenerácia, správna strava a efektívne zvládanie stresu v kontexte zdravého životného štýlu. Medzi našimi príspevkami nájdete tipy na výživové doplnky, rady týkajúce sa stravy, techniky na zvýšenie motivácie k športu, spôsoby, ako uvoľniť svaly a cítiť sa dobre. Pomôžeme vám rozumne začať športovať, predstavíme vám rôzne techniky cvičenia a prevedieme vás rôznymi športmi.