V kategórii produktov: 2
Product filters
Posilňovacie koliesko čierno/červené
Posilňovacie koliesko čierno/šedé

Hľadáte pre svoj domáci gym účinné zariadenie na posilnenie svalov za málo peňazí? Prezrite si posilňovacie kolieska z našej ponuky a začnite si formovať ruky, ramená a najmä brušné svaly v pohodlí domova kedykoľvek dostanete chuť na posilňovanie. Osviežte váš tréningový plán šikovným pomocníkom, ktorý posilňuje brušné svaly veľmi efektívne.

Čo sú posilňovacie kolieska?

Posilňovacie koliesko alebo ab wheel je na prvý pohľad síce jednoduché tréningové zariadenie, ale tento nenápadný malý posilňovač vám zabezpečí komplexné precvičenie brušných svalov.

Koliesko na brucho má množstvo výhod. Ak s ním budete cvičiť správne, za krátky čas dosiahnete posilnenie a vyrysovanie brušných svalov. Posilňovacie koleso na cvičenie totiž posilňuje všetky brušné svaly, teda formuje vrchné aj spodné svalové vlákna brušného svalstva.

Precvičovanie s posilňovacím kolieskom je ideálne na spevnenie brucha, ale pri cvičení a rolovaní s kolieskom zapájate aj ruky, ramená a trup, takže je potrebné zosúladiť a komplexne využívať svaly celého tela.

Aké posilňovacie kolieska máte na výber?

Posilňovacie kolieska sú malé, ľahké a veľmi spratné, takže ich odnesiete aj v taške kamkoľvek potrebujete. Zvyčajne sa skladajú z troch častí, a to koliesko (alebo aj dve), rukoväte a rolovacia časť. Časti môžete rozložiť a zložiť späť. Najčastejšie sa vyrábajú z plastu, kovu a gumy.

U nás v Hop-Sport.sk máme skladom kvalitné kolieska na posilnenie svalov brucha, ktoré majú vysokú stabilitu a vďaka tomu, že je vonkajšia časť kolieska ab wheel obalená gumou, povrch vám nebude kĺzať a pevná vnútorná časť zabezpečí, že posilňovacie koliesko je veľmi odolné a materiál pevný.

Ako si vybrať najlepšie posilňovacie koliesko na cvičenie a ako s ním cvičiť?

Okrem klasických koliesok na posilnenie brušných svalov si môžete vybrať aj posilňovacie koliesko s pružinovým mechanizmom, ktoré kladie odpor ihneď po roztočení a robí vaše cvičenie ešte náročnejším. Záleží len na vás, akú máte kondíciu a cieľ.

Posilňovacie koliesko by ste nemali používať, ak máte problémy s pohyblivosťou ramien. Pri posilňovaní sa sústreďte na to, aby ste bedrovú časť tela držali mierne ohnutý, a brušné svaly sú stále napnuté, aby sa vám neprehýbal chrbát.

Ak začínate s tréningom, kľaknite si na kolená a predkloňte sa na ruky, potom uchopte držadlá kolieska na cvičenie a snažte sa telo pomaly posúvať k zemi. Nezabúdajte držať brušné svaly pevne napnuté.

Pre koho sú posilňovacie kolieska určené?

Posilňovacie koliesko síce vyzerá jednoducho, ale cvičenie s ním také jednoduché nie je. Práve preto je ideálne pre všetkých, ktorí si chcú vyformovať ruky, ramená a predlaktia a zbaviť sa ochabnutej kože na rukách, je skvelé aj na precvičovanie správneho držania tela a udržiavanie rovnováhy a samozrejme posilňovanie brucha.

Vyberte si na Hop-Sport.sk to najlepšie posilňovacie koliesko pre vás a ak sa budete tréningu venovať pravidelne, o chvíľu sa budete môcť pochváliť six-packom a svalstvo vášho brucha bude pevné a vypracované.