Mata do akupresury HS-C072AM cz - 0
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 1
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 2
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 3
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 4
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 0
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 1
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 2
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 3
Mata do akupresury HS-C072AM cz - 4
Hop-Sport

Akupresúrna podložka žltá

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

17.50 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Akupresúrna podložka - žltá je jednoduchý a efektívny relaxačný nástroj, ktorý svojím pôsobením pomáha odstraňovať napätie vo svaloch a zlepšuje krvný obeh. Odporúča sa pre ľudí, ktorí trpia bolesťami chrbta, bolesťami hlavy a tiež v prípade problémov so spánkom. Podložka HS-C072AM je vybavená 6210 masážnymi ihličkami, ktoré umožňujú intenzívnu a relaxačnú masáž tela.

Výrobok je dostupný v 3 farbách. K podložke si môžete dokúpiť aj akupresúrny vankúš Hop-Sport, ktorý Vám spríjemní celú masáž. V našej ponuke nájdete aj súpravu, ktorá sa skladá z podložky s vankúšom.

None

Účinná masáž

Na podložke HS-C072AM je 230 odolných plastových rozet. Každá rozeta (tzv.ružica) je vybavená 27 hrotmi, ktoré spolu ponúkajú až 6 210 tlakových bodov. Špeciálny tvar a primeraná hustota usporiadania rozet na podložke spôsobuje, že hroty zaisťujú optimálny tlak tela užívateľa.

None

Univerzálne použitie

Podložku HS-C072AM môžete používať mnohými spôsobmi: ležať na nej, stáť alebo sedieť. Podložka rozprestierajúca sa na podlahe alebo na posteli Vám umožní masáž chrbta a končatín. Pokiaľ ju sklopíte na polovicu alebo zviniete do tvaru valca,  bude skvelým nástrojom na masáž krku, bedrovej oblasti, nôh alebo rúk - stačí ju umiestniť pod zvolenú časť tela na minimálne 5 minút. Zvýšené prekrvenie v dôsledku masáže môže prispieť k efektívnemu zníženiu bolesti a zlepšeniu celkovej pohody. Použitie akupresúrnej podložky môže priniesť úľavu v prípade bolesti chrbta, krku, ramien, bolestí hlavy, problémov so spánkom, slabého krvného obehu, svalového napätia, stresu a únavy.

None

Bezpečné materiály

Akupresúrna podložka HS-C072AM je vyrobená zo 100% bavlny s mäkkou vložkou. Masážne ihličky sú vyrobené z bezpečného plastu (ABS). Kryt podložky je odnímateľný, takže v prípade potreby ho môžete umyť ručne v jemnom čistiacom prostriedku.

None

Podmienky používania

Čas a frekvencia masáže závisia od preferencií užívateľa, odporúča sa však, aby sa masáže vykonávali každý deň - spočiatku by mali trvať 5 až 15 minút, potom ich čas môžete postupne zvyšovať. Odporúčaná maximálna dĺžka masáže je 30 minút denne. Počas počiatočného používania podložky v mieste tlaku chrbtice na tele, môžete pocítiť pocit nepohodlia a sčervenanie kože, ktoré po krátkom čase prechádza. Ak je pre Vás tlak masážnych ihličiek príliš intenzívny, môžete na podložku položiť tenký materiál (napr. tričko alebo plachtu), aby sa znížil tlak ihličiek.

Pred použitím podložky je odporúčané poradiť sa s lekárom, aby sa vylúčili možné riziká pri používaní produktu (ako napr. poruchy krvnej koagulácie, užívanie liekov pre takýto typ ochorení a iné dermatologické ochorenia pri ktorých sa neodporúča kontakt pokožky s ihličkami).


Akupresúrna súprava - fialová
Akupresúrna súprava - čierna
Akupresúrna sada XL s vreckom Modrá
Akupresúrna sada XL s vreckom Červená
Akupresúrna súprava - červená