Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Bežecké pásy

Bežecký pás je nielen najlepšou alternatívou joggingu počas sychravých dní,  ale takisto aj účinným spôsobom, ako zlepšiť svoju kondíciu, tvarovanie tela a spaľovanie nežiaducich kalórií. Elektrický bežecký pás zaisťuje pohodlie - cvičte kdekoľvek chcete, v kancelárii alebo doma. Transportné kolieska a možnosť skladania, ktoré sú v mnohých modeloch, robia z trenažéra skvelú voľbu pre ľudí s malými priestormi. Vďaka tlmenému systému je bežecký pás bezpečnejší z ohľadu na kĺby ako bežné behanie. Moderné modely ponúkajú monitorovanie pulzu, nastavenie rýchlosti, uhol naklonenia a rôzne tréningové programy, vďaka ktorým môžete tréning prispôsobiť Vašim vlastným potrebám.

Vzhľadom na veľký výber často nevieme, kde kúpiť trenažér a ktorý si vybrať. Najdôležitejšou otázkou je veľkosť zariadenia - či sa zmestí do miesta, kde chcete trénovať. Pokiaľ chcete po tréningu skryť bežecký pás, stojí za to zistiť, či má možnosť sklopiť do menšej veľkosti. Stojí za zmienku, že bežecké pásy s možnosťou sklápania zvyčajne tvoria vertikálnu polohu, takže keď sú zložené,  nezaberajú príliš veľa miesta.

Ďalšou otázkou je maximálna hmotnosť užívateľa, ako je definovane v špecifikácii zariadenia. Typicky bežecký pás vydrží  100 až 150 kg. Takže ak vaša váha dosiahne týchto hodnôt, uistite sa, že bežecký trenažér, ktorý chcete kúpiť, je prispôsobený vašej hmotnosti.

Výkon motora je tiež dôležitý, čo určuje maximálnu rýchlosť, ktorú môžete  dosiahnuť.

Napríklad bežecký pás s výkonom motora až 2 km. môže dosiahnuť rýchlosť až 16 km/h. Bežecký pás s výkonom motora presahujúcim 2 km. môže dosiahnuť rýchlosť až 20-22 km / h.

Pokud chceme chránit klouby před přetížením, stojí za to zjistit, jaká je úroveň amortizace, která je vyjádřena v elastometerech (od 4 do 10, kde je 10 nejlepší tlumení).

 Moderní běžecké pásy jsou vybavené různými funkcemi, které umožňují plánování výcvikových a kontrolních efektů a usnadňují samotné trénink.  Možnost měření pulzů, nastavení úhlu sklonu, velký výběr tréninkových programů, konzole, vyhrazené aplikace, bezpečnostní klíč, držák na tablet nebo smartphone a mnoho dalších.

Ak chcete chrániť kĺby pred preťažením, stojí za to zistiť, aká je úroveň amortizácie, ktorá je vyjadrená v elastometeroch (od 4 do 10, kde je 10 najlepšie tlmenie).

Moderné bežecké pásy sú vybavené rôznymi funkciami, ktoré umožňujú plánovanie výcvikových a kontrolných efektov a uľahčujú samotné tréningy. Možnosť merania pulzu, nastavenie uhlu sklonu, veľký výber tréningových programov, konzoly, vyhradené aplikácie, bezpečnostný kľúč, držiak na tablet alebo smartphone a mnoho ďalších.

Pozrite sa na ponuku našich bežeckých trenažérov a vyberte si model, ktorý splní vaše požiadavky.

Viac Skryť
Sorting: Výchozí nastavení

Obľúbené