Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Rotopedy

Vďaka cvičeniu na rotopede si veľmi rýchlo zlepšíte fyzickú kondíciu, sformujete postavu, najmä nohy, a takisto aj schudnete. Môžete cvičiť v pohodlí Vášho domova, bez ohľadu na počasie. Prispôsobte si typ zariadenia podľa Vašich potrieb. Mechanické rotopedy za skvelú cenu sú charakteristické jednoduchým použitím a uspokojujúcim efektom. Okrem toho, magnetické a elektromagnetické rotopedy majú plynulý a tichý chod počas cvičenia. Sú ideálnym riešením pre náročných a pokročilých ľudí v tréningu. Vďaka mnohým programom Vám umožní naplánovať si cvičenie a sledovať svoje efekty.

Cvičenie na rotopede je pre niektorých ľudí nudným a monotónnym tréningom. Našťastie, to nemusí byť tak. Moderné modely rotopédov sú vybavené rôznymi, veľmi užitočnými doplnkami. Multifunkčné počítače s LCD monitormi, držiakom na tablet, funkciou Bluetooth, špecializovanými aplikáciami, vďaka ktorým sa  nebudete nudiť. V našom obchode ponúkame rotopedy so špeciálnou aplikáciou iConsole, ktorá Vám umožní zvoliť si akúkoľvek trasu na mape sveta a sledovať ju počas tréningu na obrazovke Vášho tabletu, telefónu alebo televízie vo forme Street View. Navyše, vďaka aplikácii Bluetooth môžete kontrolovať parametre a výsledky Vášho tréningu, ktoré potom môžete publikovať na sociálnych sieťach.

Častou otázkou, ktorou sa zákazníci zaoberajú, je voľba medzi mechanickým, magnetickým alebo elektromagnetickým rotopedom. Rozlišujú sa medzi sebou systémom nastavenia odporu. U mechanických rotopedov je systém trenia sily trochu hlučný, čo môže byť pre domácich zbytočným. Trenie spôsobuje zohrievanie mechanizmu, čo niekedy vedie k nepríjemnému zápachu horľavého plastu.To sú nevýhody, ale mechanický rotoped má tiež svoje výhody. Najväčšou z nich je veľmi výhodná cena, rozhodne nižšia ako cena magnetického alebo elektromagnetického. Ak ste fitness nadšencom a  nezameriavate sa na príliš intenzívne a pokročilé cvičenia, ale chcete si len zlepšiť kondíciu a stratiť prebytok kilogramov, tento typ rotopedu Vám určite,  bude stačiť.

Pre osoby zamerané na intenzívny tréning bude najlepším riešením rotoped s magnetickým alebo elektromagnetickým mechanizmom. Jeho veľkou výhodou je tichý a plynulý chod, ktorý ocenia hlavne ľudia, ktorí chcú cvičiť skoro ráno alebo neskoro večer, keď ostatní členovia domácnosti spia. Systém pracuje v tomto prípade inak, takže neexistuje trenie a nie je žiaden problém s nepríjemným zápachom.

Dôležitou súčasťou, ktorá ovplyvňuje kvalitu a komfort tréningu na rotopede je hmotnosť zotrvačníka. Všeobecne platí, že čím ťažší je zotrvačník rotopeda, tým vyššia je záťaž.

Prezrite si našu ponuku a vyberte si rotoped, ktorý vyhovuje Vašim potrebám.

Viac Hide
Sorting: Výchozí nastavení
Rotoped HS-100H Solid šedý + podložka

Rotoped HS-100H Solid šedý + podložka

(0)
359,00 € 379,00 €
Ušetříte 20,00€
Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike Čierny + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike Čierny + podložka

(0)
379,90 € 449,90 €
Ušetříte 70,00€
Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike Šedý + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike Šedý + podložka

(0)
379,90 € 449,90 €
Ušetříte 70,00€
Magnetický rotoped RX500 Elitum Strieborný

Magnetický rotoped RX500 Elitum Strieborný

(0)
139,00 € 159,00 €
Ušetříte 20,00€
Magnetický rotoped HS-2080 Spark čierno-červený

Magnetický rotoped HS-2080 Spark čierno-červený

(0)
144,00 € 158,00 €
Ušetříte 14,00€

Obľúbené

Usercentrics: jQuery