Týždeň dopravy zdarma + zľava 10 EUR na nákupy za minimálne 100 EUR s kódom SANTA10 Skontrolujte
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Eliptické trenažéry

Na eliptickom trenažéri môžete efektívne a bezpečne trénovať bez toho, aby ste vyšli z domu. Toto fantastické zariadenie zahŕňa vlastnosti steppera, bežeckého pásu a rotopedu bez zaťaženia Vašich kĺbov. Cvičením na eliptickom trenažéri pracujete takmer nad všetkými svalmi, vďaka čomu budete rýchlo spaľujete prebytočné kalórie. Vyberte si model podľa Vašich potrieb, upravte si tréningový program a silu systému odporu. Multifunkčný počítač , ktorý je nainštalovaný vo väčšine trenažérov bude monitorovať pulz a priebeh Vášho tréningu. Transportné kolieska umožňujú bez väčšieho úsilia presunúť zariadenie. Trénujte spolu s Hop - Sportom!

Mnoho ľudí sa pýta, či by bolo lepšie kúpiť rotoped alebo eliptický trenažér. Rotoped je vždy veľmi populárny, ale v poslednej dobe viac ľudí začalo oceňovať veľké výhody eliptického trenažéra. Bez neho si ľudia často nedokážu predstaviť domáci tréning. Prečo? - Rotoped je ideálny pre začínajúce fyzické cvičenie. Nezaťažuje kĺby, vďaka nemu môžeme rýchlo schudnúť. Zlepšuje celkový stav celého organizmu. 

Pri cvičení na rotopede predovšetkým modelujeme nohy a zadok, zatiaľ čo každý typ eliptického trenažéra - magnetického alebo elektromagnetického, Vám umožňuje dosiahnuť štíhle a pevné celé telo. Počas cvičenia na eliptickom trenažéri intenzívne pracujú ruky, chrbát, brušné svaly, nohy a zadok. Je to skvelý spôsob, ako bojovať s "pneumatikami" na bruchu a takisto aj s celulitídou. V našej ponuke nájdete moderné magnetické a elektromagnetické eliptické trenažéry. Rozdiel medzi nimi je taký, že sa líšia  systémom odporu. Magnetické eliptické trenažéry majú systém magnetického odporu, ktorý je založený na zachovaní správnej vzdialenosti medzi zotrvačníkom a magnetom. Pri magnetických eliptických trenažéroch s manuálnym ovládaním riadime vzdialenosťou pomocou gombíka. Pri zariadení s elektrickou reguláciou, počítač alebo aplikácia vysiela signál do riadiaceho mechanizmu magnetu. 

U elektronických eliptických trenažéroch sa namiesto magnetov  používajú elektromagnety, ktoré sú riadené elektronicky. Tento typ systému je vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú väčšie pohodlie pri cvičení, pretože umožňuje presnejšie nastavenie stupňu odolnosti bez akéhokoľvek obmedzenia plynulosti tréningu. Neovplyvňuje to cenu. Magnetický eliptický trenažér je určite lacnejší a jeho funkcie budú postačujúce pre fitness nadšencov. Elektromagnetický eliptický trenažér sa vyznačuje vyššou cenou, ale poskytuje oveľa pohodlnejší tréning. Doporučuje sa hlavne pre profesionálov a ľudí, ktorí plánujú intenzívne tréningy. 

Pozrite sa na eliptické trenažéry značky Hop - Sport a vyberte si ten najlepší model len pre Vás!

Viac Skryť

Obľúbené