Trampolíny

Sorting: Výchozí nastavení

Záhradná trampolína prinesie radosť a šťastie nielen Vašim deťom! Neexistuje žiadna iná aktivita, ktorá by zaručila väčší pocit šťastia,  uvoľnenia a zábavy ako bezstarostné skákanie na kvalitnej trampolíne. Trampolíny sú skvelým doplnkom každej záhrady. Ak ste sa ešte nerozhodli pre nákup alebo túžite vymeniť svoju súčasnú trampolínu na "lepší model" - ste na správnom mieste! Montáž a údržba trampolíny sú naozaj jednoduché. Stačí si vybrať ten správny model. Vyberte si jeden z našich produktov a zaručíte skvelú zábavu deťom, ale aj dospelým. 

Trampolína je skvelý spôsob, ako uvoľniť nahromadenú energiu u detí a odťahnuť  od televízora a počítača. Umožňuje vám aktívne trávenie času vonku. Rovnaké výhody! Záhradná trampolína však môže slúžiť nielen deťom. Je to skvelý spôsob, ako udržať štíhlu postavu a zlepšiť fyzickú kondíciu pre dospelých. Trampolínové šialenstvo výrazne okysličuje telo, posilňuje svaly, zlepšuje koordináciu a rovnováhu. Avšak, ak chcete skákať na trampolíne, mali by ste vždy pamätať o bezpečí. 

Pokiaľ ide o deti, hra na trampolíne by mala byť vždy pod dohľadom dospelého. Dokonca aj keď sa nám zdá, že naše dieťa si je vedomé týchto nebezpečenstiev, nikdy si nemôžeme byť istí, že neúmyselne niečo urobí, čo by mohlo ohroziť jeho bezpečnosť. Je to skvelý spôsob, ako udržať štíhlu postavu a zlepšiť fyzickú zdatnosť pre dospelých. Trampolínové šialenstvo výrazne okysličuje telo, posilňuje svaly nôh, zlepšuje koordináciu a rovnováhu. Avšak, ak budete skákať na trampolíne, mali by ste vždy pamätať na to, aby ste boli v bezpečí. 

Vždy pred skákaním skontrolujte, či sú všetky spojovacie prvky v poriadku,či náhodou žiadne skrutky alebo pružiny nevyčnievajú nikde, lebo vtedy je zakázané skákať na trampolíne a mimo jej. Pre to aby sa dostať  na trampolínu sa používa iba rebrík. Na trampolíne nesmiete ponechať žiadne predmety, ktoré by mohli spôsobiť potieranie počas zoskokov, je tiež lepšie, aby ste pred skákaním zložili šperky. Pokiaľ ide o skákanie na trampolíne, rovnako ako pri každej fyzickej aktivite, nemali by ste pred tým jesť ani piť. Na väčšie trampolíne môžu naraz skákať niekoľko ľudí. Avšak, pre bezpečnosť, je lepšie, keď bude jedna osoba skákať a tiež musí byt pripojená bezpečnostná sieť. Skákanie sa najlepšie vykonávať v stredu trampolíny. 

Kúpte si trampolínu iba so certifikátom potvrdzujúcim jej bezpečnosť. Pozrite sa na rôzne typy záhradných trampolín v našom obchode a vyberte si model pre seba a svoju rodinu!

Obľúbené