Akupresúrne podložky

Sorting: Výchozí nastavení
Akupresúrny vankúš HS-C037AP šedý
Akupresúrny vankúššedý
(17)
10,20 €
Posledná najnižšia cena: 14,50 €
Ušetříte 30%
Akupresúrny vankúš HS-C037AP červený
  • Bestseller
Akupresúrny vankúščervený
(18)
10,20 €
Posledná najnižšia cena: 14,50 €
Ušetříte 30%
Akupresúrny vankúš žltý
Akupresúrny vankúšžltý
(17)
10,20 €
Posledná najnižšia cena: 14,50 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna podložka HS-C072AM - šedá
Akupresúrna podložkašedá
(33)
12,30 €
Posledná najnižšia cena: 17,50 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna podložka HS-C072AM - červená
Akupresúrna podložkačervená
(30)
12,30 €
Posledná najnižšia cena: 17,50 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna podložka žltá
Akupresúrna podložkažltá
(37)
12,30 €
Posledná najnižšia cena: 17,50 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna súprava - šedá
Akupresúrna súpravašedá
(11)
20,90 €
Posledná najnižšia cena: 29,90 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna súprava - červená
Akupresúrna súpravačervená
(17)
20,90 €
Posledná najnižšia cena: 29,90 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna súprava žltá
Akupresúrna súpravažltá
(9)
20,90 €
Posledná najnižšia cena: 29,90 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna sada XL s vreckom Červená
Akupresúrna sada XLčervená
(26)
23,70 €
Posledná najnižšia cena: 33,90 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna sada XL s vreckom Modrá
Akupresúrna sada XLmodrá
(14)
23,70 €
Posledná najnižšia cena: 33,90 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna súprava - čierna
Ľanová akupresúrna súprava PREMIUMčierna
(6)
30,00 €
Posledná najnižšia cena: 42,90 €
Ušetříte 30%
Akupresúrna súprava - fialová
Ľanová akupresúrna súprava PREMIUMfialová
(5)
33,50 €
Posledná najnižšia cena: 47,90 €
Ušetříte 30%

Tieto neuveriteľne jednoduché a účinné nástroje na masáž celého tela vám pomôžu zregenerovať svaly a zaistia potrebnú relaxáciu po intenzívnom tréningu alebo stresujúcom dni. Akupresúrne podložky pôsobia na telo vďaka špeciálnym masážnym ihličkám, ktoré zlepšujú krvný obeh. Podložky nezaberajú veľa miesta, takže si ich môžete vziať kdekoľvek so sebou a užiť si relaxačnú masáž! V obchode Hop-Sport nájdete akupresúrne podložky, vankúše pre akupresúru s krytom zo 100% bavlny a takisto aj súpravy, ktoré zahŕňajú podložku a vankúš. Neprehliadnite našu ponuku!

Čo je akupresúrna podložka

Masážna akupresúrna podložka vychádza z tradičnej čínskej medicíny. Tvoria ju hroty stimulujúce akupresúrne body, takže pomáha znížiť a uvoľniť svalové napätie, zlepšuje krvný obeh a využíva sa aj pri masáži, skvelá  je tiež na uvoľnenia tlaku v chodidlách po dlhom dni na nohách.

Akupunktúrna podložka sa opiera o akupunktúrne princípy, rozety s hrotmi sú určené na stimuláciu akupresúrnych bodov na celom tele. Sú využívané na relaxáciu, no majú aj mnoho zdravotných benefitov.

Obdarujte svoje svaly relaxačnou masážnou podložkou a užívajte si všetky benefity, ktoré poskytuje. Ľahko si u nás nájdete podložku skladom za dostupnú cenu.

Druhy akupresúrnych podložiek

Podľa veľkosti a tvaru:

  • masážna podložka - je určená na masáž chrbta a horných aj dolných končatín vrátane chodidiel, môžete ju používať rozloženú na podlahe, posteli či na gauči.
  • akupresúrny vankúšik a loptičky založené na princípoch tradičnej čínskej medicíny - vankúšik môžete použiť ako opierku krku, v ľahu a sede ako driekovú opierku, aj na shiatsu masáž krku, chodidiel, končatín.

Podľa materiálov:

  • bavlnená ergo akupresúrna podložka
  • ľanová akupresúrna masážna podložka

Acupressure mat – akupresúrna podložka má na svojom povrchu množstvo roziet s hrotmi. Každá rozeta tvorená plastovými ihličkami na podložke Hop Sport je vyrobená z kvalitného a zdravotne nezávadného materiálu.

Ako si vybrať najlepšiu akupresúrnu podložku?

Výber akupresúrnej podložky podriaďte cieľu, aký chcete dosiahnuť, ako a kde ju chcete používať, ale najmä svojim skúsenostiam.

Akupresúrna masážna podložka pre začiatočníkov a osoby s nízkym prahom bolesti by mala mať čo najviac malých  hrotov, aby čo najlepšie rozložila tlak na konkrétne miesto.

Naopak, akupunktúrna podložka pre pokročilých je tvorená menším počtom väčších hrotov, teda vyvoláva väčší tlak na danú oblasť.

Masážne podložky pri akupresúre určené na celé telo by mali mať väčšie rozmery. Naopak, ak plánujete s akupresúrnou podložkou často cestovať, praktické budú rohože kompaktnejších rozmerov. Ak chcete mať doma kompletné vybavenie, ideálna pre vás bude celá sada vybavená podložkou a vankúšom.

Pre koho sú akupresúrne podložky vhodné

Akupresúrne podložky citeľne pomáhajú pri bolestiach chrbta, krku, ramien, hlavy, nôh, poskytujú úľavu od bolesti svalov na celom tele po fyzickej aktivite, dokážu skrátiť čas nutný na regeneráciu po tréningu, ale aj stimulovať nervový systém. Ihličkami pôsobia na akupunktúrne body, stimulujú krvný obeh, prekrvenie svalstva a cirkuláciu krvi.

Akupresúra na podložke je účinná aj na stimuláciu toku lymfy a pomáha zlepšiť celulitídu. Pravidelné používanie akupresúry podporuje krvný obeh a metabolizmus, pomáha tiež v boji proti plochým nohám.

Doprajte si na akupresúrnej podložke od Hop Sport ničím nerušené chvíle relaxácie a zbavte sa bolesti chrbta alebo svalov po cvičení.

Obľúbené