Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Bežecký pásHS-2500LB Aspire

739,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Cvičte bez ohľadu na počasie! Bežecký pás Aspire HS-2500LB vás udrží v kondícii bez toho, aby ste opustili svoj domov. Aspire je bežecký pás s výkonom motora 3,0 HP, takže môžete bežať maximálnou rýchlosťou 18 km / h. Bežecký pás s rozmermi 50/125 cm vám umožní viesť intenzívny tréning v pohodlných domácich podmienkach. Využite pri cvičení výhody bežeckého pásu Aspire ako napr. 15 tréningových programov a program HRC, ktorý vám umožní prispôsobiť typ tréningu vašim individuálnym potrebám.

Chcete si spestriť tréning? Využite možnosti, ktoré ponúka naklonenie bežeckého pásu až o 15%.
Hľadáte motiváciu cvičiť? Určite vás zaujme bezplatná mobilná aplikácia FITSHOW, kde si môžete uložiť svoj postup alebo vyskúšať tréningy navrhnuté niektorým z programov v aplikácii.

Spolu s bežeckým pásom vám ponúkame telemetrický pás, ktorý vám po umiestnení na hrudník umožní sledovať srdcovú frekvenciu. Údaje sa zobrazia na displeji tréningového počítača.

Po tréningu môžete bežecký pás ľahko zložiť a vďaka použitým transportným kolieskam ho môžete presunúť na požadované miesto.

Parametre

Parametre

Aspire je vybavený moderným motorom s výkonom 3 HP. Vďaka tomu je bežecký pás veľmi odolný a umožňuje intenzívny tréning až do rýchlosti 18 km / h. Maximálne zaťaženie bežeckého pásu je 150 kg.

Bežecká plocha

Bežecká plocha

Bežecký pás Aspire má rozmery 50/125 cm. To zaručuje pohodlné tréningy. Štruktúra pásu je vyrobená z 5 vrstiev, čo zaisťuje dobrú priľnavosť a stabilitu pri behu.

Tlmenie

Tlmenie

Bežecký pás je vybavený vnútorným systémom tlmenia nárazov, ktorý chráni pred zranením - gumové pružiny sú umiestnené pod bežeckým pásom, ako aj v nožičkách bežeckého pásu.

Nastavenie sklonu

Nastavenie sklonu

Potrebujete intenzívnejší tréning? Bežecký pás má možnosť INCLINE - pomocou tlačidla na obrazovke môžete automaticky meniť nastavenie sklonu bežeckého pásu v rozmedzí 0-15 stupňov.

Meranie pulzu

Meranie pulzu

Telemetrický pás Polar®, ktorý je súčasťou bežeckého pásu Aspire, vám umožňuje sledovať srdcovú frekvenciu bez toho, aby ste museli držať ruky na rukovätiach zariadenia.

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia

Na rôzne domáce tréningy používajte mobilnú aplikáciu FitShow kompatibilnú s bežeckým pásom Aspire. Aplikácia je zadarmo a je k dispozícii pre Android a IOS. V ponuke sú tréningové programy, FitShow vám tiež umožňuje uložiť si postup. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo na televíznej obrazovke.

Displej

Displej

Veľký, ľahko čitateľný a ľahko použiteľný displej je nepochybnou výhodou bežeckého pásu Aspire. Pomôže vám sledovať priebeh vášho tréningu. Možnosť pripojenia telefónu alebo tabletu cez USB alebo Bluetooth® vám umožňuje používať aplikáciu FitShow.

USB

USB

USB vstup je umiestnený na obrazovke bežeckého pásu. Môžete pohodlne telefonovať alebo sledovať seriál na tablete bez obáv z vybitia vášho mobilného zariadenia.

Údržba bežeckého pásu

Údržba bežeckého pásu

Bežecký pás Aspire má systém mazania. O správnu údržbu bežeckého pásu sa môžete starať priebežne. Súčasťou súpravy je špeciálny prostriedok na mazanie.

Skladanie

Skladanie

Ste už po tréningu? Bežecký pás môžete behom okamihu odstrániť z dohľadu. Stačí ho zložiť, nastaviť vodorovne - potom ho môžete napríklad skryť pod posteľ, alebo zvisle - v tejto polohe bez problémov vydrží. Vďaka transportným kolieskam ho môžete ľahko premiestniť kamkoľvek.

Technické údaje:

  • Motor: DC 3,0 HP
  • Rýchlosť: 1-18 km / h
  • Max. hmotnosť používateľa: 150 kg
  • Rozmery bežeckej plochy: (v cm) 50/125
  • Rozmery zariadenia: 156 / 88,4 / 117,9 cm (rozložené),  32,3 / 88,4 / 176,9 cm (zložené)
  • Hmotnosť: 56 kg
  • Rozmery balíka: 185x40x100 cm
  • USB: Áno
  • Bluetooth: Áno
  • Zariadenie je určené pre vlastnú montáž. Tovar je doručovaný na palete.
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (3)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené