Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Bežecký pásHS-4500LB Ultima Pro

1 329,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis


Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežecký pás HS-4500LB ULTIMA PRO Vám pomôže zostať fit. Model Ultima Pro je tou správnou voľbou, ak hľadáte bežecký pás pre domáce použitie a pravidelné, intenzívne tréningy. Vďaka motoru 4,0 HP a širokej bežeckej plochy (51/140 cm), splní očakávania pokročilých bežcov - umožňuje tréning s rýchlosťou až 22 km / h. Automatickou zmenou sklonu bežeckého pásu z 0 na 15 stupňov môžete zintenzívniť tréning. Maximálne zaťaženie bežeckého pásu je 150 kg.

HS4500LB Ultima Pro má tréningový počítač s ľahko čitateľnou dotykovou obrazovkou. Počítač Vám dáva možnosť vybrať si zo 4 rozsiahlych programov  (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) a režimov: meranie srdcovej frekvencie, počítanie kalórií, času a vzdialenosti. Vďaka Bluetooth môžete prepojiť svoje mobilné zariadenie  s bežeckým pásom a používať ho napríklad s mobilnou aplikáciu FitShow. Aplikácia je bezplatná a kompatibilná so zariadením. Vďaka tomu môžete obohatiť svoj tréning, uložiť a sledovať svoje výsledky a pokroky. Nad displejom je špeciálny praktický držiak pre Vaše mobilné zariadenie.

Po tréningu môžete zariadenie veľmi ľahko premiestniť na iné miesto. Systém Hydraulic Soft Drop udržiava hmotnosť bežeckého pásu počas rozkladania a skladania zariadenia. Nemusíte nikoho žiadať o pomoc!

 

Parametre zariadenie

Parametre zariadenie

Bežecký pás Ultima PRO je vybavený jednosmerným motorom s výkonom 4,5 HP, ktorý vám umožní jazdiť od 0,8-22 km /hod.! Je to vhodné vybavenie pre bežcov všetkých úrovní. Maximálna hmotnosť používateľa je 150 kg.

Počítač

Počítač

Vďaka počítaču s prehľadným displejom LCD môžete sledovať vzdialenosť, čas, rýchlosť, pulz a spálené kalórie počas cvičenia. Ultimate Pro má zabudované 4 pokročilé tréningové programy (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) alebo môžete použiť manuálny program a prispôsobiť si svoj tréning.

Bežecká plocha

Bežecká plocha

Bežecká plocha zariadenia Ultima PRO má rozmery:  52 x 140 cm. Umožňuje voľný a pohodlný tréning s rôznymi úrovňami intenzity.

Odpruženie

Odpruženie

Na bežeckom páse Ultima PRO môžete cvičiť bez obáv z preťaženia kĺbov. Model HS-4500LB je na oboch stranách vybavený 4 tlmičmi, ktoré chránia kĺby a minimalizujú riziko zranenia. Použitý  systém odpruženia tiež tlmí prenos vibrácií z bežeckého pásu na podlahu - výrazne znižuje hladinu hluku pri používaní zariadenia.

Fitshow

Fitshow

Využite špecializovanú aplikáciu FitShow a spestrite si svoje každodenné tréningy. Aplikácia je zadarmo a je k dispozícii pre Android a IOS. FitShow obsahuje tréningové programy a umožňuje vám uložiť si svoj pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.

USB

USB

Vďaka USB vstupu  môžete počas tréningu používať svoj telefón a tablet bez obáv z ich vybitia. Počúvajte hudbu, učte sa cudzie jazyky, sledujte filmy alebo chatujte s priateľmi.

Nastavenie sklonu

Nastavenie sklonu

Bežecký pás má automatické (tlačidlo na obrazovke ) nastavenie sklonu bežeckého pásu až o 15 stupňov. Môžete preto zvýšiť intenzitu tréningu.

Skladanie

Skladanie

Bežecký pás môžete kedykoľvek zložiť a presunúť ho z dohľadu. Systém Hydraulic Soft Drop drží váhu bežeckého pásu pri jeho rozkladaní a skladaní. Nemusíte nikoho žiadať o pomoc! Bežecký pás Ultima zaberá plochu 1,05 m2.

Údržba bežeckého pásu

Údržba bežeckého pásu

Správna údržba bežeckého pásu zaistí jeho dlhšiu životnosť bez porúch. Bežecký pás Ultima PRO má systém automatického premazávania, ktorý umožňuje ľahkú a časovo nenáročnú starostlivosť. Súčasťou súpravy je špeciálny prostriedok na údržbu.

Technické údaje: 

 • Model: HS4500LB
 • Návod na použitie - áno
 • Motor: AC 4,5 HP
 • Rýchlosť: 1-22 km / h
 • Nosnosť: 150 kg
 • Tréningové programy: 4 (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) + manuálny program
 • Tréningový počítač - meranie vzdialenosti, rýchlosti, času, kalórií
 • Rozmery bežeckej plochy 50/140 cm
 • Rozmery rozloženého zariadenia: 178/88/146 cm
 • Rozmery zloženého zariadenia: 178/88/146 cm
 • Hmotnosť zariadenia: 87 kg
 • USB: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • MP3: Áno
 • Masážny prístroj: Nie
 • Napätie: 220V
 • Nastavenie sklonu: automatické, 15%
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (3)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené