Video
48790

Bežecký pásHS-3200LB Estima

899,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Elektrický bežecký pás HS-3200LB Estima s telemetrickým pásom v sade je fitness zariadenie určené na domáci tréning, vybavené bezpečným skladacím systémom a odolným 3HP motorom, umožňujúcim dosiahnuť rýchlosť až 20 km/h. Bežecký pás Estima splní vaše očakávania prostredníctvom množstva vymožeností, akými sú: veľký, čitateľný ovládací panel prepojený s tréningovými aplikáciami FitShow a Kinomap, redukcia otrasov poskytovaná vnútorným systémom odpruženia alebo široký bežecký pás, ktorý zaručuje voľnosť pohybu počas tréningu. intenzívne tréningy. Rekreačný bežecký pás HS-3200LB je skvelou alternatívou k outdoorovému bežeckému tréningu, ktorý teraz môžete vykonávať bezpečne a pohodlne v pohodlí svojho domova.

technológia

Pokročilá technológia

Motor poháňajúci pás umožňuje dosiahnuť rýchlosť až 20 km/h! Takýto výsledok je možný vďaka sile 3 mechanických koní, zaisťujúcej nielen vysokú rýchlosť stupnice, ale aj bezproblémový a tichý chod prístroja. Pokročilý tréningový počítač v bežeckom páse HS-3200LB Estima zase nepretržite monitoruje všetky dôležité parametre ako čas, rýchlosť, sklon pásu, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a aktuálnu tepovú frekvenciu. Okrem sledovania týchto hodnôt môžete využiť 15 pripravených tréningových programov, ako je napríklad HRC program, ktorý prispôsobí mieru námahy vášmu aktuálnemu pulzu.

bezpečnosť zariadenia

Odolné a bezpečné fitness zariadenie

Bežecký pás Estima s rozmermi 50x140 cm zaručuje veľkú voľnosť pri behu a jeho 5-vrstvová konštrukcia je veľmi odolná a výrazne ovplyvňuje váš komfort pri tréningu. Uhol pásu sa dá pohodlne nastaviť z počítača v rozsahu 15 stupňov, vďaka čomu môžete meniť intenzitu tréningu a cítiť sa ako pri behu vo vonkajších podmienkach.

odpruženie

Odpruženie

Na bežeckom páse Estima môžete trénovať bezpečne a pohodlne, a to vďaka vnútornému systému odpruženia, ktorý účinne chráni kolená a kĺby pred nadmernou záťažou a zároveň znižuje a tlmí hluk vznikajúci pri behu. Zníženie otrasov v modeli HS-3200LB Estima vám umožní plne sa sústrediť na vašu aktivitu a užiť si každý tréning.

aplikácie a doplnky

Tréningové aplikácie a funkčné doplnky

Tréning na bežeckom páse môže byť časom monotónny, ale nie vtedy, keď máte k dispozícii špeciálne tréningové aplikácie FitShow a Kinomap! Vďaka nim môžete využiť napr. virtuálne trasy, mapy s režimom ulíc alebo doplnkových tréningových plánov. Môžete dokonca porovnávať svoje výsledky s ostatnými používateľmi a zdieľať svoj pokrok na sociálnych sieťach. Model Estima disponuje aj USB modulom, Bluetooth, funkciou streamovania a možnosťou ovládať pulz vďaka senzorom v rukovätiach alebo bezdrôtovo po nasadení telemetrického pásu pripevneného na bežeckom páse.

domáce zariadenie

Domáce fitness zariadenie

Rekreačný bežecký pás HS-3200LB Estima, ako fitness zariadenie určené pre domáce použitie, bol vybavený bezpečným systémom skladania "soft drop" a transportnými kolieskami. Držiak, ktorý zaisťuje bežecký pás vo zvislej polohe, účinne chráni pred náhodným rozložením zariadenia počas prepravy a vstavané kolieska umožňujú rýchle a bezproblémové presúvanie zariadenia po tréningu.

Technické údaje:

 • Motor: DC 3,5 HP
 • Rýchlosť: 1-20 km / h
 • Max. nosnosť: 150 kg
 • Rozmery bežeckej plochy: 50/140 cm
 • Rozmery rozloženého zariadenia: 171 / 83,9 / 128,2 cm
 • Rozmery zloženého zariadenia: 105,5 / 83,9 / 145 cm
 • Hmotnosť stroja: 74 kg
 • Rozmery kartónu: 180x40x95 cm
 • USB: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • Tréningové programy: 15
 • Napätie: 220V
 • Nastavenie sklonu: automatické, 15%
 • Transportné kolieska: Áno
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené