Stláčanie cien v Black Week! Zľavy až do -30% Kúpte za akciovú cenu!
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
48790

Bežecký pásHS-3200LB Estima

764,10 € 899,00 €
Ušetříte 15%
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Bežiaci pás HS-3200LB Estima je zariadenie, ktoré vám pomôže udržať sa vo forme bez toho, že by ste museli odísť z domu. Estima je vybavená motorom s výkonom 3,5 HP a umožňuje dokonca aj veľmi intenzívny tréning až do rýchlosti 20 km / h! Bežecká plocha má rozmery 50/140 cm.

Model Estima zaručuje úsporu miesta. Bežecké pásy sa dajú ľahko a rýchlo zložiť vertikálne. Transportné kolieska  umožňujú ľahké premiestnenie zariadenia na akékoľvek miesto. Snímače pulzu na držadlách vám umožňujú sledovať váš srdcový tep počas cvičenia. Telemetrický pás, ktorýje zahrnutý k bežeckému pásu vám umožňuje ovládať pulz bez toho, aby ste museli držať ruku na držadlách.

Bežecký pás Estima má veľký, dobre čitateľný počítač vybavený 15 tréningovými programami, meraním telesného tuku, HRC. Bežecké pásy Hop-sport sú zárukou efektívneho tréningu v domácom prostredí. Vyberte si ten správny bežecký pás na doma!

None

Parametre

Estima je vybavená moderným motorom 3,5 HP. Vďaka tomu je bežecký pás veľmi odolný a umožňuje dokonca intenzívny tréning až do rýchlosti 20 km / h. Maximálna nosnosť je 150 kg.

None

Bežecká plocha

Bežecká plocha má rozmery 50/140 cm. To zaručuje pohodlný a bezpečný tréning. Štruktúra pásu je vytvorená z 5 vrstiev, čo zaisťuje dobrú stabilizáciu pri behu.

None

Mobilná aplikácia

Na spestrenie si každodenného tréningu môžete využiť mobilnú aplikáciu FitShow, kompatibilnú so zariadením Estima. Aplikácia je k dispozícii zadarmo pre Android a IOS. Ponúka rôzne tréningové programy a možnosť uložiť si svoj pokrok. Priebeh cvičenia je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.

None

Sklon bežeckého pásu

Potrebujete intenzívnejší tréning? Bežecký pás má možnosť INCLINE - pomocou tlačidla na pracovnej ploche môžete automaticky meniť nastavenia sklonu bežeckého pásu v rozsahu 0-15 stupňov.

None

Odpruženie

Bežecký pás je vybavený vnútorným systémom odpruženia, vďaka ktorému sú cvičenia bezpečné pre kĺby.

None

Meranie pulzu

Telemetrický pás Polar®, ktorý je súčasťou  pásu Estima, vám umožňuje ovládať srdcový tep bez toho, aby ste museli držať na držadlách. Môžete voľne behať!

None

Držiak na telefón alebo tablet

V strede pracovnej plochy je špeciálny úzky držiak pre mobilné zariadenia. Váš telefón alebo tablet bude počas cvičenia v bezpečí.

None

USB

Vstup USB je umiestnený na ploche bežeckého pásu. Počas cvičenia môžete svoj telefón alebo tablet pohodlne používať bez obáv z vybitia zariadenia.

None

Držiak na fľašu

Pripravte sa na dlhé tréningy! Špeciálne držiaky na fľašu s vodou sú umiestnené na oboch stranách pracovnej plochy bežeckého pásu.

None

Skladanie

Už po tréningu? Bežecký pás môžete behom chvíľky odstrániť z dohľadu. Stačí ho zložiť a postaviť vertikálne alebo horizontálne a vďaka transportným kolieskam ho ľahko premiestnite na akékoľvek iné miesto.

Technické údaje:

 • Motor: DC 3,5 HP
 • Rýchlosť: 1-20 km / h
 • Max. nosnosť: 150 kg
 • Rozmery bežeckej plochy: 50/140 cm
 • Rozmery rozloženého zariadenia: 171 / 83,9 / 128,2 cm
 • Rozmery zloženého zariadenia: 105,5 / 83,9 / 145 cm
 • Hmotnosť stroja: 74 kg
 • Rozmery kartónu: 180x40x95 cm
 • USB: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • Tréningové programy: 15
 • Napätie: 220V
 • Nastavenie sklonu: automatické, 15%
 • Transportné kolieska: Áno
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (4)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené