Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Bežecký pásHS-3200LB Estima

899,00 €
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Moderný bežecký pás HS-3200LB Estima je zariadenie, ktoré vám pomôže udržať sa vo forme bez toho, že by ste museli odísť z domu. Estima je vybavená motorom s výkonom 3,5 HP a umožňuje dokonca aj veľmi intenzívny tréning až do rýchlosti 20 km / h! Bežecká plocha má rozmery 50/140 cm.

Model Estima zaručuje úsporu miesta. Bežecké pásy sa dajú ľahko a rýchlo zložiť vertikálne. Transportné kolieska  umožňujú ľahké premiestnenie zariadenia na akékoľvek miesto. Snímače pulzu na držadlách vám umožňujú sledovať váš srdcový tep počas cvičenia. Telemetrický pás, ktorýje zahrnutý k bežeckému pásu vám umožňuje ovládať pulz bez toho, aby ste museli držať ruku na držadlách.

Bežecký pás Estima má veľký, dobre čitateľný počítač vybavený 15 tréningovými programami, meraním telesného tuku, HRC.

Parametre

Parametre

Estima je vybavená moderným motorom 3,5 HP. Vďaka tomu je bežecký pás veľmi odolný a umožňuje dokonca intenzívny tréning až do rýchlosti 20 km / h. Maximálna nosnosť je 150 kg.

Bežecká plocha

Bežecká plocha

Bežecká plocha má rozmery 50/140 cm. To zaručuje pohodlný a bezpečný tréning. Štruktúra pásu je vytvorená z 5 vrstiev, čo zaisťuje dobrú stabilizáciu pri behu.

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia

Na spestrenie si každodenného tréningu môžete využiť mobilnú aplikáciu FitShow, kompatibilnú so zariadením Estima. Aplikácia je k dispozícii zadarmo pre Android a IOS. Ponúka rôzne tréningové programy a možnosť uložiť si svoj pokrok. Priebeh cvičenia je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.

Sklon bežeckého pásu

Sklon bežeckého pásu

Potrebujete intenzívnejší tréning? Bežecký pás má možnosť INCLINE - pomocou tlačidla na pracovnej ploche môžete automaticky meniť nastavenia sklonu bežeckého pásu v rozsahu 0-15 stupňov.

Odpruženie

Odpruženie

Bežecký pás je vybavený vnútorným systémom odpruženia, vďaka ktorému sú cvičenia bezpečné pre kĺby.

Meranie pulzu

Meranie pulzu

Telemetrický pás Polar®, ktorý je súčasťou  pásu Estima, vám umožňuje ovládať srdcový tep bez toho, aby ste museli držať na držadlách. Môžete voľne behať!

Držiak na telefón alebo tablet

Držiak na telefón alebo tablet

V strede pracovnej plochy je špeciálny úzky držiak pre mobilné zariadenia. Váš telefón alebo tablet bude počas cvičenia v bezpečí.

USB

USB

Vstup USB je umiestnený na ploche bežeckého pásu. Počas cvičenia môžete svoj telefón alebo tablet pohodlne používať bez obáv z vybitia zariadenia.

Držiak na fľašu

Držiak na fľašu

Pripravte sa na dlhé tréningy! Špeciálne držiaky na fľašu s vodou sú umiestnené na oboch stranách pracovnej plochy bežeckého pásu.

Skladanie

Skladanie

Už po tréningu? Bežecký pás môžete behom chvíľky odstrániť z dohľadu. Stačí ho zložiť a postaviť vertikálne alebo horizontálne a vďaka transportným kolieskam ho ľahko premiestnite na akékoľvek iné miesto.

Technické údaje:

 • Motor: DC 3,5 HP
 • Rýchlosť: 1-20 km / h
 • Max. nosnosť: 150 kg
 • Rozmery bežeckej plochy: 50/140 cm
 • Rozmery rozloženého zariadenia: 171 / 83,9 / 128,2 cm
 • Rozmery zloženého zariadenia: 105,5 / 83,9 / 145 cm
 • Hmotnosť stroja: 74 kg
 • Rozmery kartónu: 180x40x95 cm
 • USB: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • Tréningové programy: 15
 • Napätie: 220V
 • Nastavenie sklonu: automatické, 15%
 • Transportné kolieska: Áno
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (2)

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené