Týždeň dopravy zdarma + zľava 10 EUR na nákupy za minimálne 100 EUR s kódom SANTA10 Skontrolujte
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
Sorting: Výchozí nastavení
Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo Modrý

CyklotrenažérIndoor Cycling HS-045IC BravoModrý

(9)
305,00 € 329,00 €
Ušetříte 24,00€
Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený

CyklotrenažérIndoor Cycling HS-045IC BravoČervený

(6)
305,00 € 329,00 €
Ušetříte 24,00€
Cyklotrenažér HS-055IC Echo červený

CyklotrenažérIndoor Cycling HS-055IC EchoČervený

(2)
393,00 € 419,00 €
Ušetříte 26,00€
Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-065IC Delta

CyklotrenažérIndoor Cycling HS-065IC Delta

(2)
449,00 € 490,00 €
Ušetříte 41,00€
Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-075IC Fusion PRO

Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-075IC Fusion PRO

(5)
621,00 € 690,00 €
Ušetříte 69,00€

Cyklotrenažéry

Chcete výrazne zvýšiť efektivitu svojho tela a zároveň spevniť nohy a zadok? Domáce cvičenie na cyklotrenažéry, teda vnútorná cykloturistika, bude pre Vás dokonalým riešením. Tešte sa z jazdy na bicykli a užite si tichý chod zariadenia, ktoré je ideálnym riešením pre domáce cvičenie.

Cyklistický trenažér vám pomôže spáliť nadbytočný telesný tuk a bude pozitívne vplývať na vašu celkovú pohodu. Domáce cyklotrenažéry, ktoré ponúkame v našom obchode majú tichý chod, jednoduché ovládanie záťaže, kompaktné rozmery nastavenie riadidiel, meranie pulzu ako aj plynulý chod. Vyberte si ten správny model podľa svojich preferencií, tak aby vám tréning poskytol tie najlepšie efekty.

V Hop-Sport nájdete ponuku cyklotrenažérov určené pre intenzívne domáce cvičenie. U nás nájdete cyklotrenažéry s hmotnosťou do 50 kg. Dotykové senzory umiestnené na volante umožňujú meranie pulzu počas cvičenia.

Presná veľkosť a správne nastavenie cyklotrenažéru je veľmi dôležité. Pri výbere tak sledujte, pre akú maximálnu výšku postavy je stroj vhodný, či má vertikálne aj horizontálne nastaviteľné sedlo a samozrejme neprekračujte maximálnu nosnosť. 

Medzi výhody cyklotrenažérov patrí tak ako stabilná konštrukcia,tak aj vysoká nosnosť, kompaktné rozmery, ale aj plynulý chod zariadenia. Majú nastavenie polohy volantu ako aj nastaviteľné sedlo. Mechanická brzda bude zárukou bezpečného tréningu.

Cyklotrenažér Delta zahŕňa záťažové koleso s hmotnosťou 20 kg. Chod tohto cyklotrenažéra je veľmi tichý a plynulý. Konštrukcia a rám tohto cyklotrenažéra je veľmi stabilná. Nosnosť zariadenia je 150 kg. Trenažér zahŕňa pohodlné sedlo a je vybavený transportnými kolieskami. Záťaž je regulovaná manuálne. Núdzová brzda bude zárukou toho, že domáce cvičenie bude bezpečné.

Naša ponuka navyše zahŕňa cyklotrenažéry s bezpečnostnou brzdou, vďaka ktorej môžete kedykoľvek prerušiť tréning. Takýto stroj je určený pre vás - začiatočníkov, ale aj pokročilých.

Ponúkame modely s pedálmi MTB, s nivelačnými nožičkami a transportnými kolieskami, ktoré uľahčujú premiestňovanie zariadenia. Ak chcete trénovať interaktívne s rôznymi tréningovými aplikáciami, vyberte si jeden z modelov vybavených funkciou Bluetooth. Vďaka nemu môžete pohodlne ovládať tréning pomocou tabletu alebo smartfónu. Prezrite si ponuku cyklotrenažérov v našom obchode! Vitajte!

Hop-sport Všetky práva vyhradené


Viac Skryť

Obľúbené