Úchopy na kliky

Sorting: Výchozí nastavení
Úchopy na kľuky - čierne
Úchopy na kľukyčierne
(21)
7,60 €
Posledná najnižšia cena: 8,90 €
Ušetříte 15%
Podpery na kľuky šedé
Podpery na kľukyšedé
(12)
7,60 €
Posledná najnižšia cena: 8,90 €
Ušetříte 15%
 Podpery na kľuky žlté
Podpery na kľukyžlté
(7)
9,30 €
Posledná najnižšia cena: 10,90 €
Ušetříte 15%

Pre koho sú určené úchopy alebo aj inak nazývané podpery na kliky? Pre každého. Úchopy na kliky sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí hľadajú príslušenstvo pre domáce tréningy, ktoré nezaberá veľa miesta. Kliky sú jedným z najobľúbenejších cvikov na hornú časť tela a dajú sa vykonávať rôznymi spôsobmi. Existujú klasické kliky, široké, s rukami od seba tesne rozmiestnenými, s rukami vo výške bokov alebo hlavy a mnoho ďalších. 

Technika vykonávania klikov je mimoriadne dôležitá pre to, aby svaly správne pracovali a aby bol tréning účinný. V tomto úchopy na kliky veľmi nápomocné. Ako správne cvičiť s úchopmi na kliky? Pomocou úchopov môžete vykonávať hlbšie kliky, ktoré podporujú intenzívnejšiu prácu svalov.
Ako sú vyrobené úchopy na kliky? V Hop-Sport nájdete úchopy, ktoré sú vyrobené z kovu, ale v našej ponuke takisto nájdete aj plastové modely s protišmykovými základňami a penovými držadlami. Ďalšou výhodou úchopov Hop-Sport je možnosť ich zloženia, čo uľahčuje ich prepravu a skladovanie. Prezrite si našu ponuku a vyberte si model úchopov, ktorý pre vás bude tým pravým!

Obľúbené