Pozor! Zmeny týkajúce sa domény HEGEN.SKVice
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Recumbenty

Recumbenty sú zárukou bezpečného tréningu, vďaka ktorému si zlepšíte formu a spálite prebytočné kilogramy. Cvičenie na tomto zariadení sa odporúča predovšetkým ľuďom, ktorí sa obávajú úrazov, bolesti chrbta a ľuďom bojujúcim s nadváhou.

V obchode Hop-sport ponúkame kvalitné recumbenty so systémom magnetického odporu v širokej cenovej relácii, vybavené pohodlným sedadlom a tréningovým počítačom. Prezrite si náš sortiment a vyberte si ten správny model!

V Hop-sport nájdete magnetické recumbenty, ktoré budú vynikajúcou pomôckou pre rekreačný alebo rehabilitačný tréning. Sú ideálne aj pre seniorov, pretože im poskytujú bezpečnú a stabilnú polohu počas cvičenia. Horizontálne modely dostupné v našom obchode vďaka svojej konštrukcii zabezpečujú plynulý a tichý chod, ale predovšetkým zaisťujú najvyšší užívateľský komfort. Pohodlné nastaviteľné sedadlo s operadlom, protišmykové pedále s bezpečnostnými popruhmi, transportné kolieska, intuitívny displej zobrazujúci parametre tréningu alebo snímače pulzu - to sú len niektoré z výhod recumbentov ponúkaných v našom obchode. Jednotlivé funkcie zariadenia sa líšia v závislosti od modelu. Pokročilejšie modely majú rozsiahlejší tréningový počítač s funkciou Bluetooth, ktorá umožňuje pohodlné ovládanie tréningu pomocou tabletu alebo smartphonu, elektronického nastavenia záťaže alebo nastaviteľný uhol volantu. 

Prezrite si recumbenty v našom obchode! 

Vitajte!

Viac Hide
Sorting: Výchozí nastavení
Recumbent HS-100L Edge čierny s iConsole+training

Recumbent HS-100L Edge čierny s iConsole+training

(1)
448,00 € 488,00 €
Ušetříte 40,00€
Recumbent HS-070L HELIX s iConsole+ training (strieborný)

Recumbent HS-070L HELIX s iConsole+ training (strieborný)

(2)
359,00 € 389,00 €
Ušetříte 30,00€

Obľúbené

Usercentrics: jQuery