Video
49479

Bežecký pásHS-1500LB Vista

439,20 €
Posledná najnižšia cena: 549,00 €
Ušetříte 20%
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Moderný bežecký pás HS-1500LB Vista je zariadenie, ktoré vám pomôže udržať sa v kondícii bez toho, aby ste opustili svoj domov. Neváhajte už dlhšie, stavte na svoju dobrú kondíciu! Vďaka nemu môžete trénovať bez ohľadu na počasie! Vista je bežecký pás s DC motorom so špičkovým výkonom 2,0 HP, takže môžete bežať maximálnou rýchlosťou 16 km/h. Bežecký pás 42/115 cm vám dáva možnosť vykonávať mierny tréning a 3-stupňové nastavenie sklonu bežeckého pásu vám umožňuje zvýšiť intenzitu tréningu.
Tréningový počítač s 5-palcovým displejom, na ktorom môžete sledovať čas tréningu, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, pulz a spálené kalórie. Možnosť pripojenia mobilného zariadenia cez USB alebo Bluetooth umožňuje využívať aplikácie FitShow a Kinomap. Vďaka nim si môžete spestriť tréning a ukladať a sledovať svoj pokrok v cvičení. Po tréningu môžete bežecký pás odstrániť z dohľadu za pár okamihov. Systém Hydraulic Soft Drop udržuje hmotnosť zariadenia pri rozkladaní a skladaní bežeckého pásu.

Tréningový plán

Realizácia tréningových plánov

Bežecký pás má počítač s dotykovou obrazovkou. Na ňom môžete priebežne kontrolovať parametre: zvolený tréningový program, čas, prejdenú vzdialenosť, pulz a spálené kalórie. Môžete si vybrať až z 12 preddefinovaných programov a programu na meranie telesného tuku FAT. USB vstup je umiestnený na pracovnej ploche, takže svoj telefón alebo tablet môžete používať bez obáv z vybitia zariadenia. Použite kompatibilné aplikácie na okorenenie vášho každodenného domáceho tréningu.

Aplikácia FitShow je k dispozícii zadarmo pre Android a IOS. Ponúka tréningové programy a umožňuje vám uložiť svoj pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.

FitShow

K tomu aplikácia Kinomap, čo je komplexná platforma, ktorá posunie váš tréning na úplne novú úroveň. Vďaka Kinomap budete čeliť virtuálnym cyklotrasám a súťažnému režimu v reálnom čase. Aplikácia je dodávaná s bezplatným 14-dňovým obdobím prístupu.

Kinomap

zariadenie 3 v 1

Bežecký pás, masážny prístroj a lavica

Masážny prístroj vám umožní uvoľniť svaly po intenzívnom tréningu. Dĺžku pásu  je možné ľubovoľne nastavovať, čo z neho robí univerzálny prístroj na masírovanie rôznych častí tela. Vďaka špeciálnemu rebríku, na ktorý si pripevníte nohy, môžete cvičiť brucho. Cvičte, čo chcete a kedy chcete. 

komfort

Pohodlie používania

Bežecký pás modelu Vista má rozmery 42/115 cm, čo zaručuje voľný a pohodlný tréning na rôznych úrovniach pokročilosti.

Potrebujete intenzívnejší tréning? Bežecký pás má 3-stupňové manuálne nastavenie uhla sklonu bežeckého pásu.

Model Vista má navyše samomazací systém a systém údržby remeňa.

sila pásu

Technológia a sila

Bežecký pás je vybavený vnútorným systémom odpruženia, vďaka ktorému sú tréningy bezpečné pre kĺby. Použitý jednosmerný motor so špičkovým výkonom 2,0 HP vám umožní dosiahnuť rýchlosť od 0,8 km/h až po 16 km/h. Skvele sa tak bude hodiť na domáci tréning pre seniorov aj skúsených bežcov.

skladanie

Jednoduché skladanie a prenášanie

Bežecký pás môžete kedykoľvek zložiť a schovať tak, aby ho nebolo vidieť. Systém Hydraulic Soft Drop udržuje hmotnosť bežiaceho pásu pri jeho rozložení a skladaní. Nemusíte používať silu ani nikoho žiadať o pomoc! Okrem toho je bežiaci pás vybavený transportnými kolieskami, ktoré uľahčujú transport a presun zariadenia na iné miesto.

Technické údaje: 

 • Model: HS1500LB
 • Návod na použitie: Áno
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Motor: DC 2,0 HP
 • Rýchlosť: 0,8-16 km / h
 • Funkcie počítača: preddefinované programy; režim odpočítavania: kalórie, vzdialenosť, čas; meranie pulzu a telesného tuku FAT; rýchly štart
 • Preddefinované programy: 12+ manuálnych programov
 • Max. hmotnosť používateľa: 110 kg
 • Rozmery bežeckej plochy: (v cm) 42/115
 • Rozmery bežeckého pásu: Rozložený (v cm) 164/73/127, Zložený  (v cm) 99/73/131
 • Rozmery balíka:  162/78/30 cm
 • Hmotnosť stroja: 53 kg
 • Bezpečnostný kľúč (brzda): áno
 • Masážny prístroj: áno, výkon: 90-100
 • Nastavenie sklonu bežeckého pásu: 3-stupne, manuálne nastavenie
 • USB: Áno
 • MP3: Áno
 • Bluetooth: Áno
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené