Zimné zľavy -5 EUR pri nákupe za min. 120 EUR so zľavovým kódom ZIMA22 Prezrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Bežecký pásHS-4000LB Ultima

959,00 € 1 049,00 €
Ušetříte 90,00€
Zmeňte množstvo
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežiaci pás HS-4000LB ULTIMA Vám pomôže zostať fit. Model Ultima je tou správnou voľbou, ak hľadáte bežecký pás pre domáce použitie a pravidelné, intenzívne tréningy. Vďaka motoru 4,0 HP a širokej bežeckej plochy (51/140 cm), splní očakávania pokročilých bežcov - umožňuje tréning s rýchlosťou až 22 km / h. Automatickou zmenou sklonu bežeckého pásu z 0 na 15 stupňov môžete zintenzívniť tréning. Maximálne zaťaženie bežeckého pásu je 150 kg.

Model HS4500LB Ultima má tréningocý počítač s čitateľným 7,1 palcovým displejom. Počítač Vám dáva možnosť vybrať si z 12 tréningových programov s rôznou intenzitou a dĺžkou tréningu. Na obrazovke môžete sledovať čas tréningu, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, pulz a spálené kalórie. Vďaka Bluetooth môžete prepojiť svoje mobilné zariadenie s bežeckým pásom a trénovať  napríklad s použitím mobilnej aplikácie FitShow. Aplikácia je bezplatná a kompatibilná so zariadením. Vďaka tomu môžete obohatiť svoj tréning, uložiť a sledovať svoje výsledky a pokroky.

Po tréningu môžete zariadenie veľmi ľahko premiestniť na iné miesto. Systém Hydraulic Soft Drop udržiava hmotnosť bežeckého pásu počas rozkladania a skladania zariadenia. Nemusíte nikoho žiadať o pomoc! Bežecké pásy Hop-sport sú zárukou efektívneho tréningu v domácom prostredí. Vyberte si ten správny bežecký pás na doma!

Odpruženie

Odpruženie

Na bežeckom páse Ultima môžete cvičiť bez obáv z preťaženia kĺbov. Model HS-4000LB je na oboch stranách vybavený 4 tlmičmi, ktoré chránia kĺby a minimalizujú riziko zranenia. Použitý  systém odpruženia tiež tlmí prenos vibrácií z bežeckého pásu na podlahu - výrazne znižuje hladinu hluku pri používaní zariadenia.

Fitshow

Fitshow

Využite špecializovanú aplikáciu FitShow a spestrite si svoje každodenné tréningy. Aplikácia je zadarmo a je k dispozícii pre Android a IOS. FitShow obsahuje tréningové programy a umožňuje vám uložiť si svoj pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.

USB

USB

Vďaka USB vstupu  môžete počas tréningu používať svoj telefón a tablet bez obáv z ich vybitia. Počúvajte hudbu, učte sa cudzie jazyky, sledujte filmy alebo chatujte s priateľmi.

Počítač a multifunkčný displej

Počítač a multifunkčný displej

Vďaka počítaču s prehľadným displejom LCD môžete sledovať vzdialenosť, čas, rýchlosť, pulz a spálené kalórie počas cvičenia. Vyberte si z 12 hotových programov a manuálneho programu a vďaka programu FAT zmerajte hladinu telesného tuku a stanovte si nové tréningové ciele.

Masážny prístroj

Masážny prístroj

Bežecký pás Ultima je vybavený masážnym prístrojom, takže môžete ihneď po tréningu uvoľniť boľavé svaly. V boji proti celulitíde pomôže pravidelný tréning, používanie masážneho prístroja, ako aj vhodná kozmetika a strava. Dĺžku pásu masážneho prístroja si môžete ľubovoľne nastaviť, čo z neho robí univerzálne zariadenie na masáž tela.

Bežecká plocha

Bežecká plocha

Bežecká plocha zariadenia Ultima má rozmery:  52 x 140 cm. Umožňuje voľný a pohodlný tréning s rôznymi úrovňami intenzity.

Telemetrický pás

Telemetrický pás

Telemetrický pás pripevnený na bežeckom páse vám umožní sledovať váš pulz počas tréningu. Je to veľká pomoc pre ľudí, ktorí práve začínajú trénovať tzv. zóny pulzu.

Parametre zariadenie

Parametre zariadenie

Bežecký pás Ultima je vybavený jednosmerným motorom s výkonom 4 HP, ktorý vám umožní jazdiť od 0,8-20 km /hod.! Je to vhodné vybavenie pre bežcov všetkých úrovní. Maximálna hmotnosť používateľa je 150 kg.

Nastavenie sklonu

Nastavenie sklonu

Bežecký pás má automatické (tlačidlo na obrazovke ) nastavenie sklonu bežeckého pásu až o 15 stupňov. Môžete preto zvýšiť intenzitu tréningu.

Skladanie

Skladanie

Bežecký pás môžete kedykoľvek zložiť a presunúť ho z dohľadu. Systém Hydraulic Soft Drop drží váhu bežeckého pásu pri jeho rozkladaní a skladaní. Nemusíte nikoho žiadať o pomoc! Bežecký pás Ultima zaberá plochu 1,05 m2.

Údržba bežeckého pásu

Údržba bežeckého pásu

Správna údržba bežeckého pásu zaistí jeho dlhšiu životnosť bez porúch. Bežecký pás Ultima má systém automatického premazávania, ktorý umožňuje ľahkú a časovo nenáročnú starostlivosť. Súčasťou súpravy je špeciálny prostriedok na údržbu.

Technické údaje: 

 • Model: HS4000LB
 • Návod na použitie: Áno
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Motor: DC 4,0 HP
 • Funkcie počítača: preddefinované programy; režim odpočítavania: kalórie, vzdialenosť, čas; meranie srdcovej frekvencie a tuku FAT; rýchly štart
 • Preddefinované programy: 12 + manuálny program
 • Rýchlosť: 1-22 km / h
 • Nosnosť: 150 kg
 • Rozmery bežeckej plocha:  52/140 cm
 • Rozmery rozloženého zariadenia: 180/86/145 cm
 • Hmotnosť stroja: 90 kg
 • USB: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • MP3: Áno
 • Masážny prístroj: Áno
 • Telemetrický pás: Áno
 • Bezpečnostný kľúč (brzda): Áno
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (5)

Priemerné hodnotenie: 4,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené