55180

Bežecký pásHS-1400LB Bolt

589,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h

Popis

Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežiaci pás Bolt HS-1400LB vám pomôže zostať fit. Od dnešného dňa nebude žiadne počasie ospravedlnením. Bolt je návrh pre začiatočníkov. Ak hľadáte bežecký pás na domáce použitie a pravidelné tréningy a zároveň chcete ušetriť miesto v byte - zvážte kúpu tohto modelu. Rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť na tomto bežeckom páse, je medzi 0,8 a 14,0 km / h. Nosnosť bežeckého pásu je 130 kg.

Domáci bežecký pás HS-1400LB má tréningový počítač s LCD displejom. Vďaka použitiu Bluetooth môžete svoje mobilné zariadenie prepojiť s bežiacim pásom a využívať napríklad mobilnú aplikáciu FITSHOW. Nad displejom je špeciálny praktický držiak na vaše mobilné zariadenie a tiež držiak na fľašu s nápojom. Vstavaný reproduktor a možnosť prepojenia MP3 s vašou obľúbenou hudbou vám spríjemnia tréning.

Bežecké pásy Hop-sport sú zárukou efektívneho tréningu v domácom prostredí. Vyberte si ten správny bežecký pás na doma!

None

Multifunkčný tréningový počíťač

Počítač na bežeckom páse BOLT má mnoho užitočných funkcií. Rýchly štart uľahčuje spustenie a zastavenie bežeckého pásu. Vďaka ručnému režimu sa bežecký pás po dokončení tréningového plánu pomaly zastaví. Počítač má 12 rôznych tréningových programov - každý si nájde to svoje. Manuálny program vám navyše umožňuje vytvoriť 3 individuálne tréningové programy - môžete si ich uložiť a ušetriť čas pri nasledujúcom tréningu. Na výber sú tiež 3 programy HRC, tj. Programy riadené srdcovou frekvenciou, ktoré vám umožňujú trénovať v príslušných zónach srdcovej frekvencie. Funkcia FAT vám umožní zmerať hladinu telesného tuku a užitočná je aj funkcia merania pulzu. Bežecký pás má vstavaný 5-palcový modro podsvietený LCD displej. Vďaka nemu môžete počas tréningu sledovať vzdialenosť (aj počet krokov), čas, rýchlosť, srdcový tep, spálené kalórie a úroveň sklonu.

None

Mobilná aplikácia

Bezplatná mobilná aplikácia FitShow, kompatibilná s elektrickým bežeckým pásom Bolt, zaručuje bohaté tréningy. Aplikácia vám tiež umožňuje uložiť si pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky. Tablet a telefón môžete počas tréningu nabíjať vďaka USB vstupu na displeji.

None

USB a MP3

Vďaka vstupu USB na ploche bežeckého pásu Bolt môžete svoj telefón a tablet používať počas tréningu bez obáv z ich vybitia. Bolt má tiež káblový vstup Mp3.

None

Parametre

Bežecký pás má jednosmerný motor s výkonom 1,5 HP, ktorý vám umožní bežať od 0,8 do 14 km / h. Je preto vhodným vybavením pre začínajúcich bežcov aj pre ľudí, ktorí si chcú zabehať. Bežecký pás Bolt je odolný  a nosnosť zariadenia je 130 kg.

None

Telemetrický pás a dotykové senzory

K bežeckému pásu je pridávaný aj telemetrický pás, ktorý vám umožňuje sledovať pulz počas tréningu. Je to veľká pomoc pre ľudí, ktorí s cvičením v tzv zóny srdcového tepu. Pás sa k zariadeniu pripája pomocou Bluetooth, výsledok merania je viditeľný na displeji. Podobne fungujú aj dotykové senzory umiestnené na držadlách. Ak chcete zmerať svoj pulz, podržte obidve držadlá najmenej 5 sekúnd. Výsledok sa zobrazí na displeji.

None

Bežecká plocha

Bežecká plocha zariadenia Bolt má rozmery 43 x 120 cm, umožňuje voľný a pohodlný tréning - na tomto bežeckom páse môžete ľahko chodiť alebo behať.

None

Nastavenie sklonu

Zariadenie má automatické nastavenie sklonu pásu až o 15 stupňov. Tlačidlo je na pracovnej ploche. Vďaka tomu môžete prispôsobiť intenzitu tréningu svojim schopnostiam a mať pocit, že beháte po horách.

None

Bezpečnostný kľúč

Ak chcete tréning rýchlo ukončiť, stačí odstrániť tzv. bezpečnostný kľúč. Bežecký pás sa zastaví a merania sa resetujú. Bolt má navyše režim spánku - ak bežecký pás nepoužívate 10 minút, prejde do režimu spánku. Ak chcete obnoviť jeho činnosť, stlačte ľubovoľné tlačidlo.

None

Držiak na telefón alebo tablet

V strede pracovnej plochy je špeciálny úzky držiak pre mobilné zariadenia. Váš telefón alebo tablet bude počas tréningu v bezpečí. Ďalej nižšie nájdete perfektné miesto na fľašu s vodou (fľaša nie je súčasťou) alebo na uloženie ďalšieho príslušenstva.

None

Prístupové tlačidlá

Tlačidlo START spustí zariadenie a STOP ho zastaví. Tréningový program môžete ľahko zmeniť pomocou jedného z tlačidiel. Až nabudúce začnete odpočítavať čas, spálené kalórie alebo prejdenú vzdialenosť. Pomocou tlačidiel „+“ a „-“ zmeňte rýchlosť a nastavte parametre tréningu. Na rýchlu úpravu rýchlosti sa používa tlačidlo SPEED. Dve tlačidlá slúžia aj na zmenu sklonu bežeckého pásu a INCLINE na rýchlu zmenu sklonu.

None

Skladanie

Bežecký pás Bolt môžete kedykoľvek zložiť do vzpriamenej polohy a uložiť ho mimo dohľadu. Pred skladaním sa uistite, že ste vytiahli napájací kábel zo zásuvky.

None

Mazanie bežeckého pásu

Starostlivosť o správnu údržbu bežeckého pásu zaisťuje dlhšiu životnosť bežeckého pásu bez porúch. Na údržbu a mazanie by sa mal používať špeciálny nemastný prostriedok.

Technické údaje:

 • Model: HS-1400LB
 • Návod na použitie: Áno
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Motor: DC 1,5 HP
 • Nosnosť: 130 kg
 • Funkcie počítača: preddefinované programy; režim odpočítavania: kalórie, vzdialenosť, čas; meranie srdcovej frekvencie a telesného tuku FAT; rýchly štart, rýchle nastavenie rýchlosti.
 • Preddefinované programy: 12 + manuálny program, 3 programy HRC.
 • Rýchlosť: 0,8-14 km / h
 • Rozmery bežeckej plochy: (v cm) 43x120
 • Rozmery bežeckého pásu v rozloženom stave: (v cm) 153 (dĺžka) x 74 (šírka)x  119 (výška)
 • Rozmery zloženého bežeckého pásu: (v cm) 110 (dĺžka ) x  74 (šírka) x  123 (výška)
 • Rozmery kartónu: (v cm) 160 x 77 x 30
 • Hmotnosť zariadenia: 54 kg
 • Hmotnosť zariadenia s balením: 62 kg
 • Bezpečnostný kľúč: áno
 • USB: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • MP3: Áno
 • Telemetrický pás: Áno
Rozbaliť popis
Skryť popis

Recenzie (7)

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené