Sorting: Výchozí nastavení

Tyče a hriadele umožňujú naloženie činiek a vykonávať rôzne silové cvičenia. Zaisťujú kvalitu a pohodlie silového cvičenia, takže ich výber musí byť dobre premyslený. Zaujíma vás, ktoré tyče si vybrať? V obchode Hop-Sport ponúkame rovné tyče, mierne lomené tyče, silne zlomené tyče, olympijské tyče a súpravy. Každá z tyčí má v posilňovni iné využitie, ale všetky majú jedno spoločné - vďaka nim rozviniete svalstvo tela.

Rovná tyč, známa aj ako vzpieračská tyč je najobľúbenejším typom tyčí - zvyčajne sa používa na drepy, cviky na hrudník . Tyče sú veľmi nápomocné pri precvičovaní svalov ramien. Tiež vám umožňujú dosiahnuť väčšiu hmotnosť bicepsu. Mierne lomené tyče a silne lomené tyče sú charakteristické ohnuté tyče. Najpopulárnejším cvičením s ich používaním je posilňovanie predlaktia, cvičenie nápomocné pri rozvoji bicepsu. Menej zaťažuje zápästia a viac zapája do práce svalstvo. Aké cvičenia môžete vykonávať s tyčami? Najpopulárnejšie sú kulturistika, gymnastika, silový trojboj a vzpieranie.
Naše tyče sú vyrobené z ocele. Chrómovaný povrch chráni tyče a hriadele pred poškriabaním a hrdzou, čo výrazne zvyšuje jej odolnosť voči opotrebovaniu. Naše bezpečnostné objímky nepoškriabu žiadne kotúče!

Obľúbené