Oficiálny obchod
0
Celkom: 0
Sorting: Výchozí nastavení

Závažia

V obchode Hop-Sport ponúkame liatinové a cementové závažia  vysokej kvality. Závažia z liatiny sa vyznačujú vysokou pevnosťou materiálu a menšími rozmermi, čo znamená, že zaberajú menej miesta.

Avšak, nemajú ochrannú vrstvu a  mali by ste byť pri ich používaní opatrnejší, aby nedošlo k náhodnému poškriabaniu povrchu. Cementové závažia sú menej odolné ako závažia z liatiny a vyznačujú sa väčšími rozmermi. Ich použitie je však pohodlnejšie a bezpečnejšie - v prípade pádu tak ľahko nepoškodia podlahu. V Hop-Sport nájdete množstvo rôznych hmotností a priemerov, ktoré sú ideálne pre priemer požadovanej tyče/ hriadeľa.

Mnoho ľudí si kladie otázku, či zvoliť liatinové alebo cementové závažie. Najskôr si musíte odpovedať na otázku - čo je pre mňa najdôležitejšie? Je to odolnosť, vyššia kvalita a zároveň akceptujeme vyššiu cenu? Ak je to tak, malo by ísť o voľbu z liatiny. Olympijské závažia patria do najvyššej triedy. Sú vyrobené z liatiny, ale sú potiahnuté hrubou vrstvou odolnej gumy. Guma chráni závažie a podlahu počas pádu a tĺmi náraz a znižuje hluk. Olympijské závažia v Hop Sport sú potiahnuté elastickou protišmykovou gumou bez nepríjemného zápachu, ktoré zaisťujú pevné a bezpečné uchopenie.

Ľuďom, ktorí práve začínajú s posilňovaním, a tým, ktorí závažia používajú iba príležitostne, ako spestrenie iných cvičení, odporúčame cementové závažia. Poskytujú bezpečné cvičenie za nižšiu cenu. Pokiaľ si neskôr budete želať, aby bol Váš silový tréning profesionálnejší a intenzívnejší,  môžete si kedykoľvek dokúpiť cementové závažia a vymeniť ich na tie z liatiny.

Pozrite sa na ponuku závaží v našom obchode a vyberte si typ, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám.

Viac Skryť

Obľúbené