Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Steppery

Stepper Vám umožní ľahko a s minimálnym úsilím zlepšiť vzhľad Vašej postavy. Cvičenia na tomto zariadení dokonale posilňujú a tvarujú svaly tela, stehien a zadku. Navyše, torzný mechanizmus pomáha zhadzovať tuk z bokov a brucha. Zbytočné kilogramy nebudú mať šancu. Ak sa chcete postarať o ruky a prsné svalstvo, vyberte si stepper s lanami, ktoré sú k dispozícii v našom obchode.

V ponuke Hop-Sport nájdete širokú škálu torzných stepperov s lanami a nastaviteľným odporom v rôznych farbách. Torzný stepper sa od klasického líši mechanizmom pôsobenia. V klasickom - nohy vykonávajú pohyb podobný chôdzi, ale len hore a dole. V torznom stepperi pedále vykonávajú torzné bočné pohyby, čo prináša efekt podobný kolieskovému korčuľovaniu. Vďaka tomu, okrem modelovania svalov nôh a zadku, môžete tvarovať aj boky a brucho. 

Ak si navyše vyberiete stepper s lanami, budete mať kompletný tréning celého tela! Vďaka tomu nebudete potrebovať cvičenie s činkami na zvýraznenie vytvarovaných ramien. Výhodou steppera je to, že v porovnaní s ostatnými zariadeniami zaobera veľmi malý priestor. Môže sa stať základom vašej mini posilňovne. Steppery, ktoré ponúkame, majú nastaviteľnú výšku pedálu a počítačové monitorovanie najdôležitejších funkcií. Sú charakteristické pevnou konštrukciou a majú tichý chod, vďaka čomu  môžete cvičiť aj keď ostatní v domácnosti odpočívajú. 

Pozrite sa na Steppery v obchode Hop  -Sport a vyberte si ten najlepší model už dnes!

Viac Hide
Sorting: Výchozí nastavení

Obľúbené