ZĽAVA 5 eur pri objednávkach s hodnotou od 120 eur s kódom ZLAVA5.HS Skontrolujte
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Steppery

Stepper vám umožní ľahko vylepšiť vzhľad Vašej postavy s minimálnym úsilím. Cvičenie na tomto prístroji dokonale posilní a vyformuje lýtka, stehná a svaly zadných partií.

V ponuke Hop-Sport nájdete širokú škálu torzných stepperov s lanami a nastaviteľným odporom v rôznych farbách. Stepper Twist sa od klasického líši mechanizmom pôsobenia. V klasickom - nohy vykonávajú pohyb podobný chôdzi, ale len hore a dole. V stepperi twist pedále vykonávajú  bočné pohyby, čo prináša efekt podobný kolieskovému korčuľovaniu. Vďaka tomu, okrem modelovania svalov nôh a zadných partií tela, môžete tvarovať aj boky a brucho. 

Ak si navyše vyberiete stepper s expandérmi, budete mať kompletný tréning celého tela! Vďaka tomu nebudete potrebovať cvičenie s činkami na zvýraznenie vytvarovaných ramien. Výhodou steppera je to, že v porovnaní s ostatnými zariadeniami zaberá veľmi malý priestor. Môže sa stať základom Vašej mini posilňovne. Steppery, ktoré ponúkame, majú nastaviteľnú výšku pedálov a počítačové monitorovanie najdôležitejších funkcií. Sú charakteristické pevnou konštrukciou a majú tichý chod, vďaka čomu  môžete cvičiť aj keď ostatní v domácnosti odpočívajú. 

Pozrite sa na Steppery v obchode Hop -Sport a vyberte si ten najlepší model už dnes!

Viac Skryť

Obľúbené