Kettlebells

Tieto jedinečné závažia Vám pomôžu zlepšiť kondíciu a zhodiť nežiaduce kilogramy. Na rozdiel od tradičných činiek, tréning s kettlebellmi zapája do práce oveľa väčšie množstvo svalových skupín, takže môžete efektívnejšie pracovať na celej postave.

V obchode Hop-sport nájdete závažia kettlebells v širokom hmotnostnom rozmedzí - od 2 do 24 kg, vyrobené z liatiny a plastu. Vyskúšajte naše závažia kettlebells a vyberte si model, ktorý vyhovuje Vašim potrebám!

Cvičenie s kettlebellmi sa odporúča všetkým ľuďom, ktorí chcú zlepšiť výdrž tela a celkovú postavu. Kettlebells môžu používať začiatočníci aj pokročilí cvičenci. Preto je  dôležité zvoliť si správnu hmotnosť podľa svojich individuálnych fyzických schopností. Vďaka rôznej hmotnosti modelov dostupných v našom obchode môžete najskôr začať trénovať s ľahšími modelmi a potom postupne zvyšovať náročnosť tréningu cvičením s ťažšími modelmi.

Liatinové závažia kettlebells sú o niečo drahšie ako vinylové modely (vyrobené z plastu), majú však väčšiu odolnosť a menšie rozmery. Na druhej strane výhodou vinylových modelov je okrem nižšej ceny aj väčšie pohodlie pri tréningu - pri náhodnom páde závažia na zem, plast nepoškodí podlahu tak, ako by to bolo v prípade pádu liatinového závažia. Okrem toho v našom obchode ponúkame aj liatinové závažia kettlebells s gumovým poťahom, ktoré sú kombináciou výhod predtým opísaných modelov. Pogumované modely Vám ponúkajú nielen odolnosť materiálu, ale aj lepšie tlmenie nárazov v prípade pádu závažia na podlahu.

Obohaťte svoj tréning závažiami kettlebells! 

Vitajte!

Viac Skryť
Obľúbené