Balančné podložky

Sorting: Výchozí nastavení

Ako obohatiť svoj domáci tréning? Môžete použiť švihadlá, činky, podložky, lopty, valce, posilňovacie zariadenia a mnoho ďalších. V Hop-Sport nájdete aj balančné podložky a senzorické vankúše. Ako ovplyvňuje tréning na balančnej podložke vaše telo? Cvičenia na balančnej podložke vám umožnia posilniť a vyformovať takmer všetky časti tela, ako aj zlepšiť reflexy a motorickú koordináciu. Balančná podložka zaisťuje rovnováhu a do značnej miery zapája do práce hlboké svaly.

Balančná podložka je gymnastické zariadenie, ktoré pripomína pologuľu a kombinuje výhody lopty a kroku. Jedna strana balančnej podložky je gumená kupola, ktorá sa ohýba pod hmotnosťou tela, druhá je tvrdá a plochá. Podložka vás núti udržiavať rovnováhu. Keď cvičíte, vaše telo je napäté a do práce sa zapájajú vaše hlboké svaly. Tréning na balančnej podložke tvaruje telo, pomáha zapracovať na správnom držaní tela, posilňuje svaly a má dobrý vplyv na chrbticu.

V obchode Hop-Sport ponúkame balančné plošiny z odolného plastu v sade s expandérmi, vďaka ktorým máte možnosť vykonávať ešte bohatšiu kombináciu cvikov. Nájdete tu aj modely senzorických vankúšov s masážnymi výčnelkami umiestnenými na gumenej kupole, ktoré dodatočne stimulujú krvný obeh. Pozrite sa na našu ponuku a vyberte si tú správnu plošinu pre seba!

Obľúbené