Sneh a zľavy padajú z neba na sv. Mikuláša! -15% na vybrané produkty Pozrite si
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Viac ako 1500000 predaných produktov v Európe!
Už takmer 20 rokov skúseností!

 

 

2003

Banner Statyczny

 

2009

Banner Statyczny

2015

Banner Statyczny

Značka Hop-Sport je na športovom trhu od roku 2003. Patríme k Hegen Group, ktorá existuje od roku 2002, máme pobočky v Poľsku, Českej republike, Nemecku, na Slovensku, vo Francúzsku aj na Ukrajine.

Zahájili sme činnosť našej spoločnosti na poľskom trhu, v súčasnej dobe sú príjemcami našej ponuky obyvatelia celej strednej Európy - od Tallinne až do Paríža.

Distribúcia: Nemecko, Francúzsko, Rakúsko, Holandsko, Luxembursko, Dánsko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina, Estónsko, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko.

V Hop-Sporte si každý nájde niečo pre seba! Naša ponuka zahŕňa širokú škálu výrobkov špičkovej kvality - od športového tovaru až po rekreačné zariadenia - ponúkame výrobky pre fitness, pre posilňovanie, doplnky pre voľný čas, domácnosť a záhradu, detský rekreačný tovar – to všetko a mnohé ďalšie nájdete v jednom mieste - na Hop-Sport!

Bezpečnosť

Banner Statyczny

Servis

V Hop-Sport poskytujeme záruku 24 mesiacov na všetok tovar. Okrem toho sú všetky výrobky v našom obchode pokryté službou "door 2 door", čo je najpohodlnejšou formou záruky pre zákazníka.

 

Neustále sa zlepšujeme a starostlivo počúvame návrhy našich zákazníkov. Každý názor je pre nás nesmierne dôležitý!

Pozývame Vás na nákup v našom obchode!
Tím HOP-SPORT


Banner Statyczny

Obľúbené