ZĽAVA 5 eur pri objednávkach s hodnotou od 120 eur s kódom ZLAVA5.HS Skontrolujte
Oficiálny obchod
0
Celkom: 0

Hrazdy

Hrazda je jednoduché a funkčné zariadenie na domáci tréning hornej polovice tela a posilňovanie chrbta.

V kategórii hrazdy na posilňovanie nájdete rôzne typy hrazdy na cvičenie. U nás si môžete vybrať z nasledujúcich: hrazda do dverí, závesná hrazda na strop, ako aj hrazdu, ktorá bude vhodná pre montáž na stenu, ale aj na strop. Posilňovanie doma s vlastnou váhou vám prinesie očakávané efekty.


Montáž hrazdy

Ako namontovať hrazdu? Montáž alebo inštalácia hrazdy je veľmi jednoduchá. Hrazda pre cvičenie s vlastnou váhou sa montuje do dverí sa na strop alebo na stenu, čo prakticky šetrí priestor. Niektoré hrazdy sú navyše vybavené držadlami, na ktoré je možné zavesiť boxovacie vrece alebo odporové pásy a expandéry.

Nosnosť a dĺžka

Pri výbere hrazdy by pre vás mali byť dôležité nasledujúce informácie: maximálna dĺžka hrazdy, nosnosť (napr. nosnosť do 100 kg, 150 kg alebo aj viac 210 kg), konštrukcia pod. Aký typ hrazdy vybrať pre ?

Prezrite si naše najpredávanejšie posilňovacie produkty, ktoré ľahko spevnia vaše svaly chrbta a hornej polovice tela. Vyberte si ten správny typ podľa vlastných preferencií.

Hop-Sport ponúka dva typy hrázd: s dvoma alebo tromi pármi držadiel. Ako cvičiť na hrazde? Existujú tri hlavné spôsoby: príťahy s nadhmatom, príťahy s podhmatom a neutrálne. Pri každej možnosti budete do práce zapájať mierne odlišné svaly, ktoré pracujú pri danom pohybe a príťahu.

Hrazda do dverí

Tréning na hrazde je jedným z najobľúbenejších a najefektívnejších spôsobov, ako rozvíjať a posilňovať svaly hornej polovice tela a chrbta. Cvičenie s príťahmi má silný vplyv na svaly ramien, bicepsy, tricepsy a svaly predlaktia.

Hrazda na posilňovanie

Hrazda na posilňovanie ponúka je vhodná pri cvičení s vlastnou váhou. Príťahy ľahko zvyšujú vašu silu a veľmi rýchlo zlepšujú vašu kondíciu. Efektom cvičení na hrazde je rozvoj svalov hornej časti tela a brušných svalov.

Posilňovanie na hrazde ponúka aj ďalšie výhody. Pravidelnými tréningami s použitím hrazdy môžeš spáliť kalórie a schudnúť. Tréning na hrazde je možné upravovať mnohými spôsobmi, stačí zmeniť polohu rúk alebo šírku ich rozstupov. U nás máte dopravu zdarma!

Pozrite sa na hrazdy, ktoré ponúkame a dozveďte sa viac!

Viac Skryť

Obľúbené