45968

Magnetický recumbentHS-035L SoloStrieborný

225,00 €
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Ďalšie dostupné varianty (1)

Recumbent HS-035L Solo Hop-Sport s dotykovými senzormi pulzu je stabilné zariadenie pre domáci tréning, ktoré Vám pomôže zlepšiť celkovú kondíciu a tvarovať vašu postavu, bez toho, aby namáhali vaše kĺby. Je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbticou alebo kolennými kĺbmi. Zariadenie sa vyznačuje moderným dizajnom a pevnou konštrukciou. Systém magnetického odporu s hmotnosťou 10 kg zaisťuje plynulý tréning. Pohodlie používania zvyšuje nastaviteľné sedadlo s operadlom a čitateľným, ľahko použiteľným, počítačom, ktorý zobrazuje najdôležitejšie tréningové parametre. Maximálna nosnosť pre toto zariadenie je 135 kg.

None

Tréningový počíťač so stojanom na tablet

Zmeňte tréning na skutočnú výzvu a sledujte efekty! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, akou sa pohybujete, vzdialenosť (aktuálnu a celkovú), čas tréningu, spálené kalórie a pulz. Vďaka funkcii SCAN sú parametre zobrazované cyklicky a vďaka tomu máte plnú kontrolu nad svojím tréningom bez potreby jeho prerušenia. Stojan na tablet alebo telefón Vám navyše umožňuje sledovať film alebo počúvať obľúbenú hudbu počas tréningu.

None

Nastaviteľné sedadlo s operadlom

Pohodlie počas tréningu je základom! Na tomto zariadení môžu úspešne trénovať nielen vysokí, ale aj nízki ľudia. Vďaka presnému, vertikálnemu nastaveniu sedadla môžete ľahko prispôsobiť toto zariadenie k Vašej postave. Vďaka mäkkému sedadlu a ergonomickému operadlu zariadenia HS-035L Solo bude dokonca aj dlhší tréning príjemný a pohodlný.

None

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Vďaka funkčným transportným kolieskam, zabudovaným do predného stabilizátora, môžete tento rotoped ľahko presunúť na iné miesto.

None

Vyrovnávacie pätky

Možnosť presného vyrovnanie zariadenia pomocou vyrovnávacích nožičiek, umiestnených v zadnom stabilizátore, umožňuje eliminovať možný problém s nerovným povrchom alebo podlahou. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zariadenie je stabilné a Váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

None

Dotykové snímače pulzu

Zmerajte svoj pulz s dotykovými senzormi, ktoré sú umiestnené v rukovätiach riadidiel! Jediné, čo musíte urobiť, je uchopenie rukovätí počas tréningu a výsledok sa zobrazí na displeji tréningového počítača. Či už ide o spaľovanie kalórií alebo zlepšenie kondície - optimálny pulz Vám vždy pomôže dosiahnuť požadované výsledky.

None

Nastavenie záťaže

Trénujte tak, ako to máte radi! Upravte úroveň obtiažnosti podľa Vašich preferencií. Tento model Vám ponúka až 8 stupňov záťaže. Zvýšte alebo znížte záťaž pomocou praktického otočného gombíka, umiestneného pod volantom.

None

Rozmery

Rozmery zariadenia Solo  sú zobrazené na obrázku. Solo môže bez problémov konkurovať profesionálnym zariadeniam a jeho rozmery umožňujú voľný a pohodlný tréning. Solo zároveň nezaberie veľa miesta – zmestí sa aj do malého bytu.

None

Systém záťaže

Systém magnetického odporu s hmotnosťou 10 kg (Flywheel system) použitý v stroji zaručuje, že tréning na tomto modeli bude plynulý a hlavne tichý. Cvičiť na ňom môžete aj v noci bez obáv, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

None

Protišmykové pedály

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Pri cvičení na zariadení Solo sa preto nemusíte báť, že by sa vám nohy zošmykli z pedálov. Protišmykový povrch a uzamykacie popruhy ich udržia vždy na svojom mieste.

None

Držiak na fľašu

Hydratácia počas intenzívneho tréningu je nevyhnutnosťou. Oplatí sa piť pomaly a v malých porciách – to vám umožní udržiavať správnu telesnú teplotu počas celého tréningu. Pod riadidlami zariadenia Solo sa nachádza fľaša na vodu alebo držiak na fľašu - môžete siahnuť po vode alebo izotonickom nápoji bez toho, aby ste prestali cvičiť.

None

Technické. údaje:

 • Model - HS-035L Solo
 • Výrobca - Hop-Sport
 • Účel - pre domáce použitie
 • Maximálna nosnosť - 135 kg
 • Hmotnosť zariadenia - 32 kg
 • Rozmery zariadenia - výška 111 cm / šírka 55 cm / dĺžka 130 cm
 • Rozmery balíka - výška 66 cm / šírka 40 cm / dĺžka 84 cm
 • Hmotnosť systému odporu -10 kg
 • Typ systému odporu - magnetický
 • Dĺžka kroku - 34 cm
 • Nastavenie záťaže - 8 úrovní, manuálne (otočný gombík)
 • Nastavenie sedadla - horizontálne, rozsah 27 cm, vzdialenosť od podlahy v najvyššej polohe: 56 cm, v najnižšej: 48 cm
 • Vzdialenosť sedadla od pedálov - (pri zošliapnutí pedálu) max. 92 cm, min. 62 cm
 • Protišmykové pedále - áno, s blokovacími popruhmi 12 cm x 10 cm
 • Rozmery sedadla - 35 cm x 28 cm
 • Rozmery operadla - 31 cm x 35 cm
 • Stojan na tablet / telefón
 • Držiak na fľašu
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené