V tejto sekcii nájdete jedinečné výrobky, vďaka ktorým bude odpočinok vo vašom vlastnom dome a na záhrade mimoriadne príjemný a pohodlný. Pripravili sme pre vás široký výber zaujímavých produktov pre váš domov, záhradu, terasu a balkón. Pozrite sa na našu ponuku!
V tejto kategórii nájdete bazény s príslušenstvom a trampolínami, ktoré spríjemnia horúce letné dni nielen vašej rodine a priateľom, ale obzvlášť deťom. V Hop-Sport nájdete záhradné bazény stojanového a expanzného typu v rôznych veľkostiach a v pestrej cenovej kategórii. Vyberte si model bazéna, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám. V našej ponuke nájdete aj  všetko príslušenstvo potrebné na udržanie čistoty bazénu. Rozhodli ste sa pre trampolínu? Ponúkame ich v mnohých veľkostiach a modeloch, s vonkajšou a aj vnútornou ochrannou sieťou, ako aj trampolíny v tvare tekvice. Skákanie na trampolíne je skvelý spôsob, ako uvoľniť  energiu u detí.

Zaujíma vás, ako si zariadiť domáce SPA? Na výber máme niekoľko typov víriviek. Hydromasáž na terase vám umožní uvoľniť sa po náročnom dni. Filtračné čerpadlá sú zabudované vo vírivke. U nás nájdete mnoho doplnkov, ktoré vám ešte viac spríjemnia kúpeľ vo vírivke.

Zaujíma vás, aký záhradný nábytok kúpiť? Vďaka nášmu záhradnému nábytku si môžete zariadiť vlastný kútik na odpočinok alebo oddychovať na čerstvom vzduchu. Ponúkame malý (2-miestny) aj veľký viac-miestny set nábytku. Ponúkame nielen tradičné sady záhradného nábytku, ale aj skladacie a modulárne. Nájdete tu zostavy so stolmi a konferenčnými stolíkmi, lehátka, moderné a pohodlné závesné kreslá a mnoho ďalších! Z čoho je záhradný nábytok vyrobený? Náš záhradný nábytok je vyrobený z ľahkých a moderných materiálov, ako je technorattan, v ponuke máme aj oceľový nábytok. Nami ponúkaný záhradný nábytok je odolný voči všetkým poveternostným podmienkam, dažďu aj pálivému slnku.
V našej ponuke nájdete aj kancelárske kreslá a stoličky pre deti. Postarajte sa o pohodlie svojich detí pri učení.
Na všetky výrobky Hop-Sport a Divolio sa vzťahuje záruka a servis. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou!