V kategórii produktov: 6
Product filters
- 20%
Skákacia plocha HS-TJM010 3-nohy 10FT

Skákacia plocha HS-TJM010 3-nohy 10FT

31.20 €
39.00 €

Najnižšia cena: 31.20 €

- 20%
Skákacia plocha HS-TJM012 12FT

Skákacia plocha HS-TJM012 12FT

36.00 €
45.00 €

Najnižšia cena: 36.00 €

Skákacia plocha HS-TJM014 14FT
- 20%
Skákacia plocha HS-TJM016 16FT

Skákacia plocha HS-TJM016 16FT

63.20 €
79.00 €

Najnižšia cena: 63.20 €

Príslušenstvo k trampolínam

V obchode Hop-Sport nájdete všetko, čo potrebujete na údržbu vašej záhradnej trampolíny, aby zostala v čo najlepšom stave. Kvalitné ochranné doplnky Vám umožnia ochrániť trampolínu pred dažďom, slnečnými lúčmi, padajúcimi listami, prachom a pod. Prezrite si všetky produkty v tejto kategórii a vyberte si tie pravé.

Príslušenstvo k trampolínam a doplnky

Na Hop-Sport nájdete všetky potrebné produkty k vašej trampolíne ako ochranné siete, tyče na trampolíny, kotviace sady, kvalitné skákacie plochy, gumy do pružín, chrániče tyčí a ostatné doplnky, kvalitný tovar za výborné ceny skladom. Vyberte si z našej ponuky trampolín, náhradných dielov, ktoré zaistia bezpečnú hru pre vašich blízkych a zvýšia komfort používania trampolíny a užívajte si nekonečné hodiny zábavy a skákanie s celou rodinou.

Hračky ako lopty vám otvárajú ďalšie možnosti hry na trampolíne. Univerzálny trampolínový organizér je zase praktickým pomocníkom na odloženie topánok a osobných vecí, ktoré by vám pri skákaní zavadzali, odľahčí vaše vrecká a tiež poslúži udržiavanie poriadku a bezpečnosti.

Príslušenstvo k trampolínam - základné typy

Ochranná sieť na trampolínu je nevyhnutným bezpečnostným prvkom každej záhradnej trampolíny a chráni pred pádom.  Mala by byť vyrobená z odolného materiálu odolávajúcemu slnečnému žiareniu a poveternostným vplyvom.

Ochranný kryt pružín chráni pružiny pred koróziou, ale aj skákajúcich pred zranením.

Penová ochrana konštrukcie obaľuje tyče, na ktorých je upevnená ochranná sieť.

Rebríky alebo schodíky k trampolíně uľahčujú nastupovanie a vystupovanie z a do trampolíny. Sú praktické predovšetkým při menších deťoch.

Ochranné plachty - ochranná plachta na trampolínu zabezpečí trampolíny pred slnkom, dažďom, lístím a pod. Krycie plachty predlžujú životnosť trampolíny.

Kotviace tyče slúžia na upevnenie trampolíny, aby sa pri intenzívnom skákaní neprevrátila.

Poradíme, ako si vybrať doplnky a náhradné diely k trampolínam

Aby ste svoju trampolínu mohli využívať čo najdlhšie a mohli si na nej počas sezóny kedykoľvek bezpečne zaskákať, je potrebné sa o ňu starať. Trampolína nie je náročná na starostlivosť, jej údržba spočíva v občasnom odstránení nežiaducich predmetov zo skákacej plochy, očistení nečistôt a usušení v prípade zmoknutia. Okrem toho si vyžaduje občas vymeniť poškodené alebo opotrebované prvky ako ochranný kryt pružín alebo skákací plochu.

Ak vyberáte ochranný kryt pružín, vyberajte si kryty s rozmermi zodpovedajúcimi vašej záhradnej trampolíne, napr. kryt pružín na trampolínu 305 cm, kryty pružín na trampolínu s priemerom 244, 250 cm a pod. To isté platí aj o kúpe novej skákacej plochy. Podstatné je poznať priemer vašej trampolíny, aby skákacia plocha perfektne sedela.

Vždy uprednostnite kvalitný tovar a príslušenstvo z pro materiálov, ktoré sú odolné voči uv žiareniu, poveternstným vplyvom. Skákacia plocha by mala byť dostatočne pevná a odolná, no zároveň elastická, 

Nemôžete si vybrať? Poradíme vám, všetko potrebné k trampolínam nájdete u nás. 

Pre koho sú náhradné diely a doplnky k trampolínam?

Chcete udržiavať stav vašej záhradnej trampolíny v čo najlepšom stave? Otázky bezpečnosti netreba podceňovať a starostlivosť o trampolínu sa vám oplatí. Ak sa vám poškodí skákacia plocha, nemusíte hneď kupovať celú novú trampolínu, stačí vymeniť poškodenú časť a naďalej si môžete užívať trampolínové dobrodružstvá bez toho, aby ste ohrozili rodinný rozpočet.

Na Hop-Sport nájdete obľúbené produkty pre domáce použitie za super ceny.