V kategórii produktov: 28
Product filters
Nadstavec na biliardový stôl 7ft hnedý
Nadstavec na biliardový stôl 7ft čierny
Nadstavec na biliardový stôl 7ft višňa
Nadstavec na biliardový stôl 8ft hnedý
Nadstavec na biliardový stôl 8ft čierny
Nadstavec na biliardový stôl 8ft višňa
Nadstavec na biliardový stôl 9ft hnedý
Nadstavec na biliardový stôl 9ft čierny
Nadstavec na biliardový stôl 9ft višňa
Biliardový stôl Vip 7ft šedo/šedý

Učarovala vám atmosféra amerického baru či herne a dostali ste chuť preniesť ju aj k vám domov? Biliard je populárna hra pre celú rodinu, ktorá je oveľa viac ako len barová zábava. Biliard je aj športová disciplína, vyžadujúca a rozvíjajúca zručnosti ako obrazotvornosť, presnosť, ohybnosť, sebakontrolu a húževnatosť. Zaobstarajte si svoj biliardový stôl domov, na chatu či chalupu či do baru, reštaurácie a môžete začať hrať kedykoľvek dostanete chuť!

Biliardový stôl

V ponuke Hop-Sport nájdete skladom kvalitné biliardové stoly s odolnou MDF konštrukciou s pohodlným systémom padania gúľ, ktorý vám umožní zbierať ich na jednom mieste pod hracou plochou. Vďaka prepracovaným detailom a elegantnému dizajnu stola získate aj zaujímavý doplnok interiéru. Okrem biliardového stola budete na plnohodnotnú hru potrebovať kompletné príslušenstvo, vrátane tága, tágových opierok, sady biliardových gulí, trojuholníka na umiestnenie gulí, kriedy alebo kefu na odstránenie drobných nečistôt. To všetko máte u nás v cene - top ponuka na kompletné domáce vybavenie herne, čo poviete?

Biliardový stôl s nastavením výšky

Potrebujete biliard umiestniť na plochu s drobnými nerovnosťami? Žiadny problém! Vyberte si biliardový stôl, ktorý má výškovo nastaviteľné nohy pre dokonalé vyrovnanie stola, takže môžete bez obáv začať hrať na perfektne rovnej ploche aj na nerovnej podlahe. Výškovo nastaviteľné nohy pre jednoduchú možnosť prispôsobiť dĺžku jednotlivých strán vám umožnia dosiahnuť dokonalé vyrovnanie pre príjemnú, ničím nerušenú hru s hladkým priebehom.

Biliardový stôl, ktorý má výškovo nastaviteľné nohy, je vhodný aj pre deti, pretože si môžete trochu prispôsobiť výšku stola podľa vašich potrieb a zároveň dosiahnuť perfekte vodorovnú plochu.

Gulečníkový stôl s vysokou stabilitou – ktorý vybrať

Rozhodujete sa, ktorý biliardový stôl je pre vás top možnosť? Pri výbere je dôležitá nielen veľkosť stolov, ale aj hracia doska. Veľkosť biliardových stolov zaváži kvôli miestnosti, pretože potrebujete priestor na tágo, ideálne aspoň 1,3 až 1,5 m z každej strany, aby ste mohli pohodlne zahrať guľu. Rozmery biliardových stolov sa uvádzajú v stopách. Veľký biliardový stôl 9ft je ideálny na hru v miestnosti 6 x 5 m, na rozmery 5 x 4 m postačí malý, 7ft gulečníkový stôl. Najobľúbenejšou možnosťou sú stredné biliardové stoly 8ft, ideálne do miestností 5,5 x 4,5 m. Ak také priestorové možnosti nemáte, riešením sú i kratšie tága.

Ak hľadáte biliardové stoly pre domáce rekreačné hry, postačí vám biliard s drevenou doskou. V cene takýchto stolov výrobca zvyčajne používa lacnejší typ plátna, na ktorom je pohyb gulí trochu pomalší. Plátno na nich nie je možné vymeniť bez toho, aby ste vymenili celú dosku. Pre profesionálne ambície si vyberajte biliardové stoly s bridlicovou doskou.

Biliardové stoly s bridlicovou doskou zaručujú dokonale rovnú hraciu plochu, používa sa na ne plátno vyššej kvality a drahšej ceny, na ktorom sa gule ľahko a rýchlo pohybujú a majú presné odrazy od mantinelov. Vďaka tomu môžete tento typ stolov využívať aj na domáce hranie, aj v kluboch, reštauráciách alebo na profesionálne hranie.

Domáci biliardový stôl

Nielen stolný futbal, ale aj biliardový stôl patrí medzi populárne domáce príslušenstvo, vďaka ktorému si celá rodina užije kopec zábavy. Usporiadajte doma turnaje a pozvite aj priateľov! U nás v Hop-Sport nájdete skladom biliardové stoly a nadstavce, ktorými môžete pretvoriť biliardový stôl na ping pong či air hokej! Vďaka možnosti zmeny hernej plochy špeciálnym nadstavcom si doma vytvoríte kompletné zábavné centrum pre deti a priateľov.

Ak bojujete s nedostatkom miesta, no túžite si doma zahrať biliard či pool, pre vás je ako stvorený jedálenský biliardový stôl. Vďaka špeciálnemu nadstavcu ho okamžite zmeníte z jedálenského na biliardový a naopak, navyše úplne jednoducho. Radi vám s výberom pomôžeme a výhodné ceny na kvalitné biliardové stoly a  príslušenstvo vám umožnia vytvoriť si herňu podľa svojich predstáv.