V kategórii produktov: 10
Product filters
Stolný futbal Arena-One
Stolný futbal Sector Čierno-modrý
Stolný futbal Corner Čierno-červený
Stolný futbal Corner Čierno-zlatý
Stolný futbal Evolution One Modrý
Stolný futbal Evolution Čierno/Červený
Stolný futbal Ultra Čierno-biely
Stolný futbal  Ultra - Čierny
Stolný futbal Attack

Stolný futbal

Stolný futbal, alebo aj kalčeto, patrí k obľúbeným hrám, ktoré sa postarajú o zábavu s rodinou a priateľmi. Na Hop-Sport nájdete kvalitné stoly v rôznych cenových kategóriách, z ktorých si určite vyberiete.

Futbalový stôl - prečo je to dobrý nápad?

Zahrajte si stolný futbal s rodinou a priateľmi a staňte sa futbalovým majstrom! Stolný futbal je nielen vynikajúca zábava, ale predovšetkým hra, ktorá rozvíja motoriku a predstavivosť v akomkoľvek veku. Hranie stolného futbalu nie je len zábavou pre dospelých a mládež, je to tiež vynikajúci tréning koncentrácie a obratnosti. Stolný futbal efektívne rozptýli deti od počítača alebo televízora a povzbudí ich k aktívnej hre.

Druhy futbalových stolov pre deti a pre dospelých

Detský stolný futbal by mal byť prispôsobený výške hráčov. Aby ste sa vyhli zraneniam, pre deti, predovšetkým tie malé, sa odporúča stolný futbal s teleskopickými tyčami. Stolný futbal pre deti, najmä do malej detskej izby, máva často menšie rozmery, ľahšiu hmotnosť a skladacie prevedenie.

Pre starších hráčov je ideálny stolný futbal s robustnejšou konštrukciou a s priechodnými tyčami, ktoré umožňujú razantnejší odpal. Stolný futbal pre dospelých má spravidla výškovo nastaviteľné nohy pre lepšiu stabilitu. Kvalitné vodiace tyče sú vyrobené z ergonomických materiálov, vďaka ktorým je hra oveľa pohodlnejšia. 

Okrem stolných futbalov určených na doma je k dispozícii stolný futbal pre komerčné využitie, ktorý má robustnejšiu konštrukciu odolnú aj extrémnemu zaobchádzaniu, a sú tiež vybavené mincovníkom.

Ako si vybrať najlepší stolný futbal?

Pri výbere vhodného stolného futbalu by ste mali zvážiť viacero kritérií. Jedným z nich je vek hráčov, ďalej je to prevedenie, ale aj to, či stolný futbal budú využívať deti, rekreační hráči, či pokročilí, ale aj to, aké máte priestorové možnosti a v neposlednej rade aj rozpočet.

Aby radosť z hry trvala čo najdlhšie, stojí za to vybrať si stôl, ktorý bude stabilný a bezpečný. Stoly Hop-Sport sú mimoriadne pevné, s dôrazom na každý najmenší detail. Majú nastaviteľné nožičky zaisťujúce primeranú stabilitu a pohodlnú hru. Rukoväte stolného futbalu majú ergonomický tvar a protišmykový povrch, čo výrazne zvyšuje komfort hry. Dosky umiestnené na oboch stranách poľa umožňujú pohodlné označovanie výsledkov odohraných zápasov. Prihrávajte, strieľajte a bavte sa! A po góle môžete loptu ľahko odstrániť z otvorov v zadnej časti bránok.

Gumové zarážky a tvrdený povrch MDF dosky s vrstvou laminátu, to všetko sú detaily, aké sa postarajú o dlhšiu trvácnosť a odolnosť voči oderu. Pri výbere zavážia často aj extra vychytávky, ako držiak na nápoje či prevedenie figúrok a celkový dizajn a farebné vyhotovenie, aké má stolný futbal.

Koľko stojí domáci stolný futbal? Prezrite si našu ponuku, nájdete tu možnosti prispôsobené nižšiemu rozpočtu i produkty vyššej kategórie, ktoré nesklamú ani tých najnáročnejších. U nás zakúpené hracie stoly majú záruku 24 mesiacov.

Pre koho je stolný futbal určený?

Stolný futbal si môžete užiť celá rodina, nie len dospelí, ale aj deti. Je vhodný naozaj pre každého, malého i veľkého, kto má chuť ponoriť sa do hry a strieľať góly. Hrací stôl je perfektným doplnkom na doma, na chatu, ale aj do kancelárie, do klubov a pohostinstiev. Oživí každý večierok, domácu párty, oslavu, alebo poslúži ako skvelá zábava počas dlhých večerov.

Usporiadajte si svoje vlastné futbalové turnaje vždy, keď dostanete chuť a užite si kopu zábavy! Vyberte si svoj ideálny futbalový stôl u nás jednoducho a za výhodnú cenu.