Rotoped Aveo biely - 0
Rotoped Aveo biely - 1
Rotoped Aveo biely - 2
Rotoped Aveo biely - 3
Rotoped Aveo biely - 4
Rotoped Aveo biely - 5
Rotoped Aveo biely - 6
Rotoped Aveo biely - 7
Rotoped Aveo biely - 8
Rotoped Aveo biely - 9
Rotoped Aveo biely - 10
Rotoped Aveo biely - 11
Rotoped Aveo biely - 0
Rotoped Aveo biely - 1
Rotoped Aveo biely - 2
Rotoped Aveo biely - 3
Rotoped Aveo biely - 4
Rotoped Aveo biely - 5
Rotoped Aveo biely - 6
Rotoped Aveo biely - 7
Rotoped Aveo biely - 8
Rotoped Aveo biely - 9
Rotoped Aveo biely - 10
Rotoped Aveo biely - 11
Hop-Sport

Magnetický rotoped HS-2090H Aveo Biely

Reviews

4.5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

Farba:

Popis

Magnetický rotoped Aveo HS-2090H značky Hop-Sport je zariadenie vyrobené z vysoko kvalitných  materiálov. Rotoped je nielen kompaktný, ale zároveň aj stabilný. Je ideálnym zariadením pre boj s nadbytočnými kilogramami a pomáha získať vysnívanú postavu. Od dnešného dňa nebude zlé počasie výhovorkou na odloženie tréningu! Systém magnetickej záťaže s hmotnosťou 9kg poskytuje vysoko kvalitný tréning pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Vďaka tomu môžu zariadenie používať všetci členovia domácnosti.

Rotopedy sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy!

Tréningový počíťač

Tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte jej efekty! Tréningový počítač zariadenia Aveo zobrazuje rýchlosť, vzdialenosť (aktuálnu a celkovú), čas tréningu, spálené kalórie a pulz (aby ste mohli zmerať pulz počas tréningu, stačí položiť ruky na dotykové senzory umiestnené na rukovätiach). Vďaka funkcii SCAN sa parametre zobrazujú cyklicky - bez toho, aby ste museli zastaviť, máte úplnú kontrolu nad svojím tréningom.

Dotykové snímače pulzu

Dotykové snímače pulzu

Skontrolujte svoj pulz počas tréningu! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi pulzu. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti - optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Nastaviteľné sedadlo

Nastaviteľné sedadlo

Sedadlo zariadenia Aveo je nastaviteľné horizontálne aj vertikálne. To umožňuje pohodlne trénovať nízkym, ale aj vysokým osobám. Nastavenie sa vykonáva uvoľnením otočného gombíka pod sedadlom a následným nastavením sedadla do príslušnej polohy. Ergonomický tvar sedadla bude zárukou príjemných a pohodlných tréningov.

Horizontálne nastavenie sedadla

Horizontálne nastavenie

O efektivite tréningového zariadenia rozhodujú detaily, takže v modeli Aveo máte okrem vertikálneho nastavenia sedadla aj možnosť horizontálneho nastavenia sedadla, vďaka čomu si nastavenie stroja ešte lepšie prispôsobíte svojim individuálnym preferenciám.

Magnetický systém odporu

Magnetický systém odporu

Systém magnetickej záťaže s hmotnosťou 9 kg zaručuje, že tréning na rotopede Aveo bude plynulý a tichý. Môžete na ňom cvičiť aj v noci bez obáv, že zobudíte ďalších členov domácnosti.

Protišmykové pedále

Protišmykové pedále

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Pri tréningu na rotopede Aveo sa nemusíte báť, že vám nohy skĺznu z pedálov. Pedále sú vystlané protišmykovým materiálom a vybavené zaisťovacími remienkami - bez ohľadu na intenzitu cvičenia sa vaše nohy nebudú hýbať.

Manuálne nastavenie záťaže

Manuálne nastavenie záťaže

Trénujte tak, ako to máte radi! Zariadenie Aveo ponúka  plynulé nastavenie záťaže pomocou otočného gombíka, ktorý máte počas tréningu vždy na dosah ruky, môžete ľahko upraviť úroveň obtiažnosti podľa Vašich individuálnych preferencií.

Vyrovnávacie nožičky

Stabilita zariadenia

Stabilizátory pripevnené k základni zariadenia zaisťujú stabilitu aj pri intenzívnom cvičení. Vyrovnávacie podložky pripevnené k stabilizátorom umožňujú eliminovať možný problém s nerovným povrchom. Vďaka tomu si môžete byť istí, že stroj je stabilný a váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

Transportné kolieska

Ľahké presúvanie

Po skončení tréningu sa nemusíte obávať, že vaša obývačka bude pripomínať telocvičňu. Funkčné transportné kolieska zabudované do základne rotopedu zaisťujú úplnú mobilitu zariadenia.

Držiak na fľašu

Držiak na fľašu

Vieme, aké dôležité je pohodlie pri cvičení. Preto je rotoped vybavený držiakom na fľašu, umiestneným na profile pod tréningovým počítačom. Nemusíte opustiť stroj, aby ste siahli po osviežujúcej vode – odteraz ju pri tréningu môžete mať vždy na dosah ruky.

Technické údaje:

 • Výrobca: Hop-Sport
 • Účel: na domáce použitie
 • Záruka 24 mesiacov
 • Návod na použitie
 • Rozmery balíka: dĺžka: 84 cm, šírka: 26 cm, výška: 62 cm
 • Rozmery zariadenia: šírka: 55 cm, výška: 120 cm, dĺžka: 90 cm
 • Rozmery sedadla: 23,5 cm x 26 cm
 • Vzdialenosť medzi sedadlom a volantom: 34 cm - 41 cm
 • Výška sedadla od pedálov: 64 cm - 90 cm
 • Horizontálne nastavenie sedadla: 7,5 cm
 • Úprava záťaže: 8 stupňov
 • Systém magnetickej záťaže s hmotnosťou: 9 kg
 • Hmotnosť zariadenia: 26,5 kg
 • Max. hmotnosť používateľa: 120 kg
 • Tréningový počítač: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, SCAN
 • Dotykové senzory pulzu
 • Držiak na fľašu s vodou
 • Transportné kolieska
 • Protišmykové stabilizátory
Kladka HS-1003LT univerzálna čierna
Mini masážny valec EPP 15 cm modrý
Tréningová lavica HS-2030HB
Balančný disk 40cm modrý
Masážna loptička EPP 100mm
Akupresúrna súprava - fialová