Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 0
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 1
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 2
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 3
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 4
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 5
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 6
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 7
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 0
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 1
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 2
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 3
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 4
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 5
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 6
Trenażer eliptyczny HS-060C Bla - 7
Hop-Sport

Eliptický trenažér HS-060C Blaze strieborný

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

479.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Eliptický trenažér HS-060C Blaze Vám umožní vylepšiť kondíciu a vytvarovať postavu bez zbytočného namáhania kĺbov. Trenažér je vybavený multifunkčným počítačom s meraním pulzu a funkciou Bluetooth 4.0. Orbitrek zahŕňa aj držiak na tablet alebo mobilné zariadenie pomocou ktorého môžete počas cvičenia sledovať film alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu. Systém magnetického odporu (17,5 kg) zaručuje plynulú a tichú prevádzku zariadenia. Pohodlie a bezpečnosť počas tréningu zvyšujú nastaviteľné protišmykové pedále a vyrovnávacie nožičky, zatiaľ čo transportné kolieska zabezpečujú plnú mobilitu zariadenia. Eliptické trenažéry sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy.

Pozor! Tablet a fľaša na vodu zobrazené na obrázkoch nie sú súčasťou vybavenia zariadenia.

None

Multifunkčný tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu! Počítač Vám ponúka veľký výber tréningových programov a umožňuje Vám ovládať tieto parametre: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a srdcovú frekvenciu. Navyše funkcia Recovery Vám umožňuje vykonať orientačný test telesnej kondície. Body Fat určí hladinu telesného tuku a vypočíta index BMI a dotykové senzory Vám umožnia merať Váš pulz. Trenažér dokáže vďaka programu HRC plynule prispôsobovať tréningovú záťaž k aktuálnemu pulzu a tým udržovať tréning v optimálnej zóne tepovej frekvencie, v ktorej dochádza k efektívnemu odbúravaniu tukov.

None

Port USB

Počas cvičenia na trenažéri HS-060C Blaze sa nemusíte obávať, že sa Váš smartfón alebo tablet bude vybíjať. Vďaka portu USB, ktorý sa nachádza na zadnej strane tréningového počítača, môžete svoj mobilný prístroj kedykoľvek nabíjať bez prerušenia obľúbeného  seriálu alebo počúvania hudby.

None

Magnetický systém odporu

Magnetický systém so záťažovým kolesom s hmotnosťou 17,5 kg zaručuje, že tréning na tomto stroji nepreťaží Vaše kĺby a kolená a okrem toho, bude plynulý a extrémne tichý. Na modeli Blaze môžete cvičiť aj v noci, bez obáv, že zobudíte ostatných členov domácnosti. Vďaka plynulému nastaveniu záťaže pomocou tréningového počítača si môžete ľahko vybrať úroveň obtiažnosti cvičenia podľa individuálnej úrovni Vášho pokroku. Široká škála obtiažnosti uspokojí amatérov, ale aj profesionálov.

None

Dotykové snímače pulzu

Nezabúdajte na svoje srdce! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi umiestnenými po stranách počítača. K zariadeniu si môžete dokúpiť aj telemetrický pás, ktorý nájdete v ponuke nášho obchodu. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti - optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

None

Protišmykové nášľapy

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná, a preto je trenažér HS-060C vybavený širokými protišmykovými nášlapmi pre chodidlá. Vďaka nim si môžete byť istí, že Vaše nohy sa nebudú pohybovať, čo Vám umožní koncentrovať sa  na tréningu. Navyše, 3-úrovňová nastaviteľná poloha nášľapov (pedálov) Vám umožní  prispôsobiť  nastavenia podľa Vašich potrieb.

None

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka kolieskam umiestneným v prednom stabilizátore môžete svoje zariadenie bez problémov posunúť na iné miesto.

None

Systém vyrovnávania nerovností

Možnosť presného vyrovnania zariadenia eliminuje možný problém nerovného povrchu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že eliptický trenažér je stabilný a Váš tréning bude pohodlný a bezpečný.


Lavička na cvičenie HS-2020SM
Posilňovacia veža HS-1054K + vrece
Olympijské závažie Hop-Sport 10kg
- 10%
Univerzálna hrazda HS-2006K s rukavicami

Univerzálna hrazda HS-2006K s rukavicami

46.80 €
52.00 €

Najnižšia cena: 52.00 €

Lavička na cvičenie HS-1065HB PRO
Bežecký pás HS-850WP Primo