Orbitrek magnetyczny HS-003C Fo - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
Orbitrek magnetyczny HS-003C Fo - 9
Orbitrek magnetyczny HS-003C Fo - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
Orbitrek magnetyczny HS-003C Fo - 9
Hop-Sport

Eliptický trenažér HS-003C Focus čierno/zlatý

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

169.00 €

Doprava:

Doprava zadarmo

Odhadovaný čas dodania:

Odoslanie v priebehu 24h

Farba:

Popis

Magnetický eliptický trenažér HS-003C FOCUS je bezpečné a účinné zariadenie, ktoré vám umožní spaľovať tuk z miest, z ktorých je ťažké sa ho zbaviť. Kombinácia  stepPera, bežeckého pásu a stacionárneho bicykla zabezpečuje rýchly, efektívny a pestrý tréning a zdokonalenie zdravia.

Vďaka použitiu magnetického odporu a dodatočnému stíšeniu zotrvačníka novej generácie zariadenie funguje ticho - môžete voľne cvičiť aj v noci, keď ostatní príbuzní spia. Ručne nastavenie odporu umožňuje prispôsobenie obtiažnosti tréningu individuálnym preferenciám.

Výnimočnou výhodou eliptického trenažéra je to, že môže byť použitý prakticky každým, bez ohľadu na vek a fyzický stav. Odporúča sa starším alebo ľuďom, ktorí počas tréningu nemôžu napínať kĺby. Systematický tréning na eliptickom trenažéri umožňuje posilnenie dvojhlavých svalov stehna a  bedrového stavca. Stabilná konštrukcia zaisťuje bezpečnosť použitia.
Po dokončení cvičenia sa nemusíte obávať, že vaša obývacia izba bude aj naďalej pripomínať telocvičňu -  orbitrek môžete ľahko presunúť na ľubovoľné miesto, napr. skriňu, pretože praktické transportné valčeky uľahčujú premiestnenie zariadenia. Takže nehľadajte výhovorky, je lepšie začať pracovať!

Trenažér HS-003C je vybavený multifunkčným počítačom s LCD displejom, ktorý vám umožňuje kontrolovať pokrok vo výcviku (rýchlosť, čas, vzdialenosť, počet spálených kalórií, tep).
Senzory pulzu, umiestnené na riadidlách, vám umožňujú zvoliť intenzitu cvičenia tak, aby vyhovovať vašim potrebám a rýchlejšie spaľovať tuk. Rukoväte magnetického eliptického trenažéra sú pokryté mäkkou penou, čo zvyšuje komfort tréningu.

Eliptické trenažéry sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy.

None

Multifunkčný tréningový počíťač

Funkcie počítača:

1. SCAN: Zobrazuje postupne: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz a celkové kilometre.
2. TIME: Zobrazí čas tréningu, pomocou tlačidla nastavenie môžete požiadať o hodnotu, pri ktorej vás počítač upozorní zvukovým signálom.
3. SPEED: Zobrazuje aktuálnu rýchlosť.
4. DISTANCE: Zobrazuje prejdenú vzdialenosť, pomocou tlačidla nastavenia môžete nastaviť hodnotu, pri ktorej vás počítač upozorní zvukovým signálom.
5. CALORIES: Zobrazí použité kalórie, pomocou tlačidla nastavenia môžete nastaviť hodnotu, pri ktorej vás počítač upozorní zvukovým signálom.
6. ODO: Zobrazuje celkovú prejdenú vzdialenosť zo všetkých dokončených tréningov.
7. PULSE: Zobrazuje aktuálny pulz užívateľa.

None

Dotykové snímače pulzu

Skontrolujte svoj pulz počas tréningu! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi pulzu. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti - optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

None

Protišmykové nášľapy

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná, a preto je trenažér HS-003C Focus vybavený širokými protišmykovými nášlapmi pre chodidlá. Vďaka nim si môžete byť istí, že Vaše nohy sa nebudú pohybovať, čo Vám umožní koncentrovať sa  na tréningu.

None

Manuálne nastavenie záťaže

Vďaka plynulému nastaveniu záťaže pomocou otočného gombíka, ktorý máte počas tréningu vždy na dosah ruky, môžete ľahko upraviť úroveň obtiažnosti podľa Vašich individuálnych preferencií. Široká škála záťaže uspokojí profesionálov, ale aj osoby, ktoré ešte len začínajú s tréningami.

None

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným kolieskam  môžete svoje zariadenie bez problémov posunúť na iné miesto.


 

- 10%
Magnetický rotoped HS-2090H Aveo Čierny

Magnetický rotoped HS-2090H Aveo Čierny

184.50 €
205.00 €

Najnižšia cena: 205.00 €

- 10%
Sada Premium 69kg s lavicou HS-1080

Sada Premium 69kg s lavicou HS-1080

152.10 €
169.00 €

Najnižšia cena: 169.00 €

Telemetrický hrudný pás HS-P095PR
- 10%
Rotoped HS-010H Rio Limetkový

Rotoped HS-010H Rio Limetkový

77.40 €
86.00 €

Najnižšia cena: 86.00 €

Vinylová činka Kettlebell 4kg
- 10%
Eliptický trenažér HS-070С Buzz červený

Eliptický trenažér HS-070С Buzz červený

413.10 €
459.00 €

Najnižšia cena: 459.00 €

Stacionárne bradlá HS-2015K s lavicou