V kategórii produktov: 24
Product filters
Telemetrický hrudný pás HS-P095PR
- 10%
Trenažér Climber HS-450B Dynamic čierny

Trenažér Climber HS-450B Dynamic čierny

314.10 €
349.00 €

Najnižšia cena: 349.00 €

- 10%
Eliptický trenažér HS-070С Buzz strieborný

Eliptický trenažér HS-070С Buzz strieborný

413.10 €
459.00 €

Najnižšia cena: 459.00 €

- 10%
Eliptický trenažér HS-070С Buzz červený

Eliptický trenažér HS-070С Buzz červený

413.10 €
459.00 €

Najnižšia cena: 459.00 €

Eliptický trenažér HS-060C Blaze modrý
Eliptický trenažér HS-160CF Stage

Na eliptickom trenažéri môžete efektívne a bezpečne trénovať svaly celého tela bez toho, aby ste vyšli z domu. Eliptický trenažér je zariadenie, ktoré zahŕňa vlastnosti steppera, bežeckého pásu a rotopedu, je šetrný k vašim kĺbom.

Eliptický trenažér vhodný na efektívny tréning v pohodlí domova vám umožní rýchlo spaľovať prebytočné kalórie. Vyberte si model podľa vašich potrieb, upravte si tréningový program a silu systému odporu a cvičte bez problému. Multifunkčný počítač, ktorý je nainštalovaný vo väčšine trenažérov, bude monitorovať pulz a priebeh vášho tréningu, takže môžete na základe tepovej frekvencie prispôsobiť záťažovým kolesom náročnosť cvičenia. Transportné kolieska umožňujú bez väčšieho úsilia presunúť zariadenie. Trénujte spolu s Hop - Sportom!

Mnoho ľudí sa pýta, či by bolo lepšie kúpiť rotoped alebo eliptický trenažér či crossový trenažér. Rotoped je vždy veľmi populárny, ale v poslednej dobe viac ľudí začalo oceňovať veľké výhody eliptického trenažéra. Bez neho si ľudia často nedokážu predstaviť domáci tréning. Prečo? Trenažér je vhodný pre začiatočníkov, pokročilých, ale aj pre expertov.

Nezaťažuje kĺby, vďaka nemu môžeme rýchlo schudnúť. Zlepšuje celkový stav organizmu.

Na aký tréning je eliptický trenažér najlepší?

Pri cvičení na rotopede predovšetkým modelujeme nohy a zadok, zatiaľ čo každý typ eliptického trenažéra - magnetického alebo elektromagnetického, Vám umožňuje dosiahnuť štíhle a pevné celé telo. Počas cvičenia na eliptickom trenažéri intenzívne pracujú ruky, chrbát, brušné svaly, nohy a zadok. Je to skvelý spôsob, ako bojovať s "pneumatikami" na bruchu a takisto aj s celulitídou. Elipsovitý pohyb je perfektné cvičenie na váš kardiovaskulárny systém. Dĺžka kroku a intenzita cvičenia je len na vás.

Prečo si vybrať eliptický trenažér s magnetickým odporom?

V našej ponuke nájdete moderné magnetické a elektromagnetické eliptické trenažéry. Líšia sa systémom odporu. Magnetické eliptické trenažéry majú systém magnetického odporu, ktorý je založený na zachovaní správnej vzdialenosti medzi zotrvačníkom a magnetom. Pri magnetických eliptických trenažéroch s manuálnym ovládaním riadime vzdialenosť pomocou gombíka. Pri zariadení s elektrickou reguláciou počítač alebo aplikácia vysiela signál do riadiaceho mechanizmu magnetu.

U elektronických eliptických trenažérov sa miesto magnetov používajú elektromagnety, ktoré sú riadené elektronicky. Tento systém je vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú väčšie pohodlie pri cvičení, pretože umožňuje presnejšie nastavenie stupňa odolnosti bez akéhokoľvek obmedzenia plynulosti tréningu. Neovplyvňuje to cenu. Magnetický eliptický trenažér je určite lacnejší a jeho funkcie budú postačujúce pre fitness nadšencov. Elektromagnetický eliptický trenažér sa vyznačuje vyššou cenou, ale poskytuje oveľa pohodlnejší tréning. Je vhodný pre profesionálov a ľudí, ktorí plánujú intenzívne tréningy.

Pozrite sa na eliptické trenažéry značky Hop - Sport na sklade a vyberte si ten najlepší model len pre vás!

Eliptický trenažér je vhodný pre každého

Pri cvičení na trenažéri nezaťažujete kĺby ako pri behu, takže je vhodný na tréning pre mužov, ženy, na rekonvalescenciu po úrazoch, pre staršie osoby aj ľudí s nadváhou. Plynulý pohyb končatín na eliptickom trenažéri spaľuje tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolizmus a posilňuje srdce, odbúrava stres, má priaznivý vplyv na kvalitu spánku alebo kardiovaskulárny systém. Cvičenia na eliptickom trenažéri posilnia všetky svalové skupiny, takže je to obľúbený stroj pre fitness nadšencov, ale aj ostrieľaných profesionálov, ktorí sa potrebujú udržať vo forme.

Ako si vybrať eliptický trenažér?

Aby ste si vybrali ideálny eliptický trenažér presne pre vás, mali by ste sa zamerať predovšetkým na tieto vlastnosti:

- nosnosť a robustná konštrukcia - aby bolo cvičenie na eliptickom trenažéri bezpečné, vyberajte si stroj s dostatočnou rezervou na hmotnosť a pevnou, stabilnou konštrukciou. Ak vážite 100 kg, trenažér by mal byť stavaný aspoň na 120 kg.

- počítač s ukazovateľmi pulzu a času na kontrolu ideálnej tepovej frekvencie pri cvičení. Môže byť užitočné, ak dokáže zobraziť aj ďalšie údaje ako spálené kalórie, vzdialenosť, rýchlosť a umožňuje nastaviť intenzitu záťaže.

- dĺžka kroku - lacnejšie eliptické trenažéry majú dĺžku kroku do 30 cm, no pohodlnejší je stroj s rozpätím okolo 40 - 60 cm, čo je dĺžka kroku dospelého človeka.

Vyberte si u nás trenažér, ktorý v sebe kombinuje stepper a rotoped a vydajte sa na cestu za zdravšou, a pevnejšou postavou!