V kategórii produktov: 13
Product filters
Veslovací trenažér HS-060R Cross modrý
Veslovací trenažer HS-060R Cross Biely
Veslovací trenažér HS-030R Boost Modrý
- 20%
Veslovací trenažér Magnetic air HS-070R Rush

Veslovací trenažér Magnetic air HS-070R Rush

271.20 €
339.00 €

Najnižšia cena: 339.00 €

Veslovací trenažér HS-075R Nuke modrý
Vodný veslovací trenžér HS-150WR Titan
Veslovací trenažér HS-160WR Hydro

Tréning na veslovacom trenažéri stimuluje viac ako 90% svalov celého tela. Posilňuje chrbát, ruky aj nohy a zvyšuje účinnosť tela. Je to spoľahlivý spôsob na zlepšenie vzhľadu postavy a spálenie zbytočných kalórií. V ochode Hop - Sport ponúkame širokú škálu tohto tovaru, vyrobeného z vysoko kvalitných materiálov. Naše zariadenia majú certifikáty, ktoré potvrdzujú ich spoľahlivosť. Veslovacie trenažéry sa vyznačujú atraktívnou cenou, jednoduchým spôsobom použitia a uspokojujúcim efektom. Magnetické trenažéry zaisťujú tichý chod, lepšiu reguláciu zaťaženia a sú pohodlnejšie pri používaní.

Ak plánujete intenzívne cvičenie a rotoped alebo stepper pre Vás nie je  dostačujúci, veslovací trenažér bude ideálnym riešením. Cvičením na trenažéri zlepšíte celkový stav tela, zvýraznite svaly, posilníte obehový systém a zlepšíte metabolický proces. Rovnako na ňom môžete vykonávať komplexné kardio cvičenia. Naša ponuka zahŕňa veslovacie trenažéry rôznych typov: mechanické, magnetické, magneticko-vzduchové. Hoci sú vybavené rôznymi systémami odporu a niekedy ponúkajú aj ďalšie možnosti, každý z nich Vám poskytne účinný trening.

Najobľúbenejšími veslovacími trenažérmi sú mechanické, magnetické a magneticko-vzduchové. V ponuke značky Hop-Sport ponúkame moderné mechanické trenažéry za veľmi prijateľné ceny, ktoré umožňujú všestranný silový tréning s rôznymi možnosťami cvičenia. Majú pevnú konštrukciu, regulácia odporu, pohodlné sedadlá a nosné systémy zabezpečujúce plynulý chod. Väčšinou sú vybavené multifunkčným počítačom, ktorý pomáha riadiť cvičenia.

Magnetické / Elektromagnetické veslovacie trenažéry

Ide o najrozšírenejší typ veslárskych trenažérov, ktoré môžete nájsť na slovenskom trhu. Brzdný systém je tvorený magnetami, ktoré sú umiestnené v blízkosti  záťažového kolesa. Ich približovaním či odďaľovaním vzniká magnetická sila, ktorá mení odpor, čiže záťaž pri cvičení. Veľkou výhodou je jednoduché nastavenie záťaže, či už elektronické alebo manuálne. Elektricky ovládané veslá majú spravidla väčší počet stupňov záťaže aj bohatšie programové vybavenie. Medzi ďalšie prednosti patrí stabilná konštrukcia, ktorá je dlhšia a vďaka tomu  lepšie simuluje veslovanie.

Vzduchovo-veslovacie trenažéry

Ako odpor slúži záťažové koleso, ktoré je po obvode osadené lopatkami. Čím rýchlejšie "idete", tým viac pôsobí lopatky na vzduch a vytvára väčší odpor. V blízkosti záťažového kolesa sa nachádzajú aj magnety, vďaka ktorým si môžete upraviť obtiažnosť podľa vlastných potrieb. Ich približovaním či odďaľovaním vzniká magnetická sila, ktorá mení odpor, čiže záťaž pri cvičení. Výhodou kombinácie vzduchových lopatiek a magnetického brzdného systému je predovšetkým realistický pohyb. Budete si pripadať, ako by ste sedeli na naozajstnej veslici. Vzduchové lopatky navyše vytvárajú vánok, ktorý Vás bude príjemne ovievať. Stabilná konštrukcia, dlhý pojazd, široké programové vybavenie alebo možnosť manuálneho alebo elektronického ovládania sú ďalšie vlastnosti vzduchovo magnetických trenažérov.

Prezrite si veslovacie trenažéry z ponuky Hop-Sport a vyberte si najlepší model len pre Vás!