51621

Tréningová palicas expandérmi - modrá

11,90 €
Posledná najnižšia cena: 14,90 €
Ušetříte 20%
Doručenie zdarma
Produkt je dostupný - Odoslanie v priebehu 48 h
Ďalšie dostupné varianty (1)

Skladacia tréningová palica s expandérmi HS-T090GS modrá značky Hop-Sport je cvičebný nástrojj,  vyrobený z kombinácie gymnastickej palice a 2 expandérov s rukoväťami. Na koncoch palice sú pripevnené expandéry. Pravidelný tréning s palicou pomáha zvyšovať rozsah pohybu a budovať svaly. Veľkou výhodou je to, že počas tréningu môžete rýchlo meniť polohy a typy cvičení - odteraz sa nebudete nudiť!
Prečo je palica s expandérmi tak populárnym fitnes prístrojom? Výhodou je veľkosť - ide o malé a ľahké zariadenie, ktoré môžete ľahko prenášať. Navyše vás neobmedzuje priestor - dá sa s ňou cvičiť aj v malom priestore. Tréningová palica je zariadenie ideálne pre ľudí všetkých vekových skupín a za každých podmienok. Je vhodná pre obéznych a takisto aj pre starších ľudí.

None

Univerzálne použitie

Hľadáte multifunkčné tréningové zariadenie? Skladacia tréningová palica s expandérmi HS-T090GS značky Hop-Sport je riešením na rôzne potreby. Bude vhodná pri posilňovaní, všeobecnom tréningu, kardio a posilňovacích cvičeniach. Môže sa použiť ako podporný nástroj pri rehabilitácii. Pred použitím sa však nezabudnite poradiť s lekárom.

Aké cviky môžete robiť s palicou s expandérmi?

 • drepy s výpadmi;
 • striedavé výpady;
 • cviky na biceps, triceps, svaly ramien;
 • tréningy na brucho.

Cvičenie s použitím expandérov spočíva v natiahnutí línií rukami a nohami. Čím pružnejšia je guma, tým menší odpor kladie prístroj na svaly a ľahšie sa cvičí. Čím väčší je odpor, tým je tréning intenzívnejší.

None

Výhody

Pravidelné cvičenie s použitím tréningovej palice zlepšuje výkon, umožňuje vám zväčšiť svalovú hmotu a vytvarovať postavu a iné. Sú to perfektné cviky pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť koordináciu a flexibilitu, zlepšiť pohyblivosť kĺbov a zväčšiť rozsah pohybu v tele. Tréningová palice obohatí váš štandardný denný tréning.

None

Profesionálne prevedenie

Produkt sa skladá z 90 cm tyče s rukoväťami na koncoch. Tyč je vyrobená z ocele a pokrytá príjemným na dotyk penovým povlakom EVA. Na oboch stranách palice sú pripevnené  expandéry. Rukoväte expandérov sa ľahko držia a nekĺzajú sa ani pri intenzívnom cvičení. Palica bola vyrobená s maximálnou starostlivosťou, aby mohla slúžiť čo najdlhšie.

Technické údaje: 

 •      Výrobca: Hop-Sport
 •      Modrá farba
 •      Materiál: oceľ, pena EVA, pružný materiál TPE.
 •      Dĺžka palice: 90 cm
 •      Dĺžka neoprénu: 81 cm
 •      Dĺžka expandéra: 92 cm
 •      Hmotnosť: 600 g
 
Rozbaliť popis
Skryť popis

Dôveryhodnosť recenzií sa pred zverejnením nekontroluje. Môžu teda pochádzať aj od spotrebiteľov, ktorí hodnotené produkty v skutočnosti nekúpili/nepoužívali.Viac informácií

Priemerné hodnotenie: 4,5/5
Pridať recenziu

Iné produkty

Obľúbené