Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 0
Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 1
Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 2
Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 3
Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 0
Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 1
Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 2
Piłeczka do masażu EVA 12,5cm p - 3
Hop-Sport

Masážna loptička EVA čierna

Reviews

5 out of 5 stars

Zobraziť recenzie

Farba:

Popis

Masážna loptička EVA 12,5 cm značky Hop-Sport je určená pre každého, kto cíti napätie a bolesť svalov alebo si chce jednoducho oddýchnuť po namáhavom dni v práci. Loptička má vrúbkovaný povrch.. Tvrdosť loptičky je dostatočná na to, aby účinne znižovala bolesť svalov. Vďaka svojej malej veľkosti je  perfektným riešením na bodovú masáž chrbta, ramien, krku, zadku, rúk, nôh - všade, kde pocítite bolestivé napätie. Loptička je veľmi ľahká - vďaka čomu sa ľahko prenáša a  môžete ju mať vždy pri sebe.

None

Účinná automasáž

Loptička EVA sa používa na stláčanie malých bodov svalstva alebo tzv. rolovanie stuhnutého svalstva. Pre vykonanie automasáži zadných častí tela, položte loptičku na tvrdý povrch a stláčajte alebo rolujte konkrétne svaly. Loptičku môžete umiestniť aj medzi chrbát a stenu. V závislosti od vašich preferencií môžete zmeniť tlak loptičky na tele tak, aby masáž poskytovala príjemný tlak a nespôsobovala nadmernú bolesť.

None

Boj proti celulitíde

Jedným z najlepších spôsobov, ako vyhrať s celulitídou je okrem fyzickej aktivity aj masáž tých častí tela, ktoré sú najviac ohrozené celulitídou, ako napr. lýtka, stehná a zadok. Rolovanie a masáž  loptičkou EVA zlepšuje krvný obeh,  znižuje množstvo vody v tele a tým prispieva k spevneniu pokožky.

None

Ľahká a trvácna

Aby bola masáž maximálne efektívna, je dôležitý materiál, z ktorého bola loptička vyrobená. Model EVA je vyrobený z materiálu, ktorý sa nedeformuje pôsobením tlaku, je veľmi trvácny a zároveň príjemný na dotyk. Okrem toho neabsorbuje vodu, ľahko sa čistí a zaručuje úplnú hygienu a bezpečnosť pri používaní.

Technické údaje:

  • Model: HS-A125MB
  • Farba: šedá
  • Materiál: pena EVA
  • Priemer: 12,5 cm
  • Hmotnosť: 160 g
Boxovacie vrece stojace HS-BB170S
HS Sada cementových závaží 4 x 5 kg
HS Nakladací činkový set Premium 36kg
Akupresúrna sada XL s vreckom Červená
Gymnastická lopta  45cm - modrá
Magnetický rotoped HS-045H Eos Šedý
Novinky
Sada odporových gúm 600x50mm červené
Magnetický rotoped HS-045H Eos Biely
HS Nakladací činkový set Premium 75kg