Aplikácia Kinomap - trénujte stacionárne, cestujte virtuálne

Aplikácia Kinomap – trénujte stacionárne, cestujte virtuálne

Kinomap je interaktívna tréningová aplikácia vytvorená platformou s rovnakým názvom. Je určená pre zariadenia ako veslovací trenažér, bežiaci pás alebo rotoped . Vďaka nej sa prenesiete do sveta virtuálnej reality, kde zažijete pohľad na reálne videá, natočené v teréne s využitím polohy. Záťaž a drina pri jednotlivých trasách budú skutočné a vy ani neopustíte svoj domov! 3, 2, 1 - začnime trénovať!

Aplikácia Kinomap na vašom smartfóne Aplikácia Kinomap na vašom smartfóne

Kinomap – ako to funguje?

Platforma Kinomap sa používa na vytváranie, ukladanie a zdieľanie filmov zaznamenaných pomocou zariadení pripojených k GPS. Vďaka nemu môžeme použiť video s geografickou polohou takmer z akejkoľvek trasy na svete. Kinomap je rozšírením tejto platformy a poskytuje vám prístup k 100 000 video prehliadkam zaznamenaným v 58 krajinách. S jeho pomocou získa váš domáci tréning lepší realizmus a nebude len nudným a rutinným zážitkom. Aplikáciu Kinomap si môžete bezplatne stiahnuť z Obchodu Play alebo App Store a používať ju 14 dní bezplatne. Neskôr si to vyžaduje použitie predplatného. Po otvorení aplikácie budete musieť vyplniť údaje o vašej pokročilosti vo vzťahu k vybraným cvikom, pohlavie, vek, výšku a dátum narodenia. Následne nás aplikácia vyzve, aby sme vybrali zariadenie, na ktorom cvičíme, a následne ho spárujeme pomocou bluetooth pripojenia. Získame tak prístup k databáze videotrás spolu s lokalitou a podrobnými popismi. Aplikácia funguje optimálne s rýchlosťou internetu minimálne 10 MB/s.

Inštalácia aplikácie Kinomap Inštalácia aplikácie Kinomap

Výhody aplikácie Kinomap

Vďaka aplikácii Kinomap získa váš domáci tréning dôveryhodnosť a stane sa úplne novým zážitkom. Či už cvičíte na veslovaciom trenažéri alebo na elektrickom bežiacom páse , budete mať prístup k skutočným cestám zaznamenanými športovcami a amatérmi. Aplikácia Kinomap vám umožní zažiť tréning na miestach, kde by vás výlet stál majland. Okrem toho si budete môcť ukladať svoj tréningový pokrok, súťažiť s ľuďmi z celého sveta a plánovať si ďalšie cesty, aby ste boli lepší a lepší. Aplikácia Kinomap navyše umožňuje preniesť video na väčšiu obrazovku. Týmto spôsobom môžete cvičiť na rotopede pred vaším obrovským televízorom a objavovať tie najkrajšie trasy na svete!

Domáce cvičenie s aplikáciou Kinomap Domáce cvičenie s aplikáciou Kinomap

Zariadenia, na ktorých môžete trénovať s Kinomap

Aplikácia Kinomap bola vytvorená s myšlienkou o tréningu na rotopede, behaniu a veslovaniu. V ponuke obchodu Hop-Sport môžete nájsť produkty, ktoré sú kompatibilné s touto aplikáciou. Vydajte sa na virtuálne trasy bez opustenia domova a súťažte v reálnom čase s ľuďmi z celého sveta! Stačí si kúpiť jeden z dedikovaných zariadení z našej ponuky (napr. vzduchovo-magnetický veslovací trenažér, elektrický bežecký pás alebo elektro-magnetický rotoped ), stiahnuť si aplikáciu Kinomap do smartfónu alebo tabletu a začať trénovať. Cvičte vo virtuálnom svete a cíťte sa ako v skutočnom svete!
Aplikácia funguje na zariadeniach s operačným systémom Android a iOS .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tréningové vybavenie Hop-Sport kompatibilné s Kinomap Bežecké pásy Hop-Sport kompatibilné s Kinomap Rotopedy Hop-Sport kompatibilné s Kinomap Veslovacie trenažéry Hop-Sport kompatibilné s Kinomap

 

Kinomap QR kód
Naskenujte a stiahnite si teraz