Aplikácia Fitshow – posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň

Aplikácia FitShow – posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň!

Mobilné aplikácie kompatibilné s pomôckami na cvičenie sú skvelým nástrojom na spestrenie tréningov a ich posunutie na novú, nepoznanú úroveň. Vďaka nim budete môcť sledovať všetko, čo robíte na svojom obľúbenom zariadení. Plánovanie a realizácia tréningových cieľov bude ešte jednoduchšia a pomocou niekoľkých kliknutí vstúpite do interaktívneho sveta. Jednou z najobľúbenejších tréningových aplikácií a hlavne bezplatných je FitShow. Objavte jeho potenciál vďaka cvičebným pomôckam z predajne Hop-Sport!

Fitness vo vašom telefóne Fitness vo vašom telefóne

FitShow – aplikácia pre bežecké pásy a iné tréningové zariadenia

FitShow je bezplatná aplikácia určená na tréning na strojoch a domácich tréningových zariadeniach – od bežeckých pásov až po rotopedy . Jeho hlavnou úlohou je spestrenie tréningu a zavedenie cvikov na ešte intenzívnejšiu úroveň. Aplikácia FitShow sa pripája k zariadeniam s modulom Bluetooth Fitshow SmartBTM vrátane elektrického bežeckého pásu Soul z obchodu Hop-Sport. Inštaláciou aplikácie do smartfónu alebo tabletu a jej spárovaním s tréningovým zariadením získate okrem iného prístup k:

  • mapy s režimom ulíc;
  • súťaže;
  • tréningové plány;
  • sprievodcovia;
  • databázy o vašich výsledkoch;

Vďaka aplikácii FitShow budete môcť pri domácej fyzickej aktivite cvičiť vedome a efektívne bez pocitu únavy.

Domáce cvičenie s aplikáciou FitShow Domáce cvičenie s aplikáciou FitShow

Ako používať aplikáciu FitShow?

Aplikácia FitShow je k dispozícii zadarmo v Obchode Play aj App Store. Funguje na zariadeniach s operačným systémom Android a iOS . Na jeho pripojenie budete potrebovať tréningové vybavenie so vstavaným modulom Bluetooth Fitshow SmartBTM a aktívnym bluetooth pripojením na vašom smartfóne alebo tablete. Do aplikácie sa môžeme zaregistrovať vytvorením účtu. Vďaka nej budeme môcť okrem iných zbierať údaje o našom tréningu plánované cvičenia a dosiahnuté výsledky. V hlavnom paneli vidíme, koľko tréningov sme absolvovali, koľko času sme im venovali a koľko kalórií sme pri vybranej aktivite spálili. Okrem toho si môžeme stiahnuť pouličné scenérie pre interaktívne cvičenia, ktoré je možné zobraziť na TV alebo tablete, a mapy z reálnych trás. V záložke tréning nájdete hotové tréningové plány pre konkrétne stroje s popisom svalových partií, ktoré pracujú a zoznamom jednotlivých etáp cvičenia. Aplikácia tiež umožňuje prístup k rebríčku aktívnych používateľov a porovnávať s nimi svoje výsledky, ako aj k znalostnej báze. Obsahuje tipy a triky pre zdravý životný štýl, tréning a stravu.

Ako používať aplikáciu FitShow Ako používať aplikáciu FitShow

Tréningové zariadenia s aplikáciou FitShow

Ak chcete mať z domáceho tréningu ešte viac zábavy, čistá myseľ nestačí. Najdôležitejšie je správne vybavenie, teda také, ktoré umožní interaktívne cvičenia. Aplikácia FitShow vám umožní roztiahnuť krídla až vtedy, keď začnete trénovať na príslušnom stroji. Vhodným sa rozumie kompatibilný a takéto zariadenia nájdete len v ponuke internetového obchodu Hop-Sport. Odporúčame predovšetkým elektrický bežecký pás Soul so zabudovaným modulom Bluetooth Fitshow SmartBTM. Vďaka nej môžete spárovať svoj smartfón, tablet alebo počítač so zariadením vďaka aplikácii FitShow a začať trénovať na plné obrátky. Elektrické bežecké pásy Soul z ponuky Hop-Sport majú navyše porty USB pre pohodlné pripojenie mobilných zariadení a tiež vysoké technické parametre zaisťujúce široké možnosti tréningu.

Tréningové vybavenie Hop-Sport kompatibilné s Fitshow Bežecké pásy Hop-Sport kompatibilné s Fitshow Rotopedy Hop-Sport kompatibilné s Fitshow Veslovacie trenažéry Hop-Sport kompatibilné s Fitshow

QR kód pre aplikáciu FitShow
Naskenujte a stiahnite si teraz