V kategórii produktov: 3
Product filters
Posilňovacia klietka Rack HS-1009K
Posilňovacia veža HS-1044K
Posilňovacia veža HS-1054K + vrece

Posilňovacie veže sú multifunkčné tréningové zariadenie, ktoré vám umožní zapracovať na každej skupine svalov. Posilňovacia veža je vhodná pre začiatočníkov, rekreačných cvičencov i bežných športovcov. Úroveň záťaže je možné ľahko prispôsobiť individuálnym potrebám cvičenca. Veľkou výhodou veže je, že na nej môžete bezpečne cvičiť bez asistencie, navyše cvičenia  nezaťažujú kĺby natoľko ako cvičenia s voľnými váhami. Vďaka nákupu domácej posilňovacej veži ušetríte veľa času, ktorý by ste strávili cestovaním do posilňovne a čakaním na obsadené vybavenie. Ponuka obchodu obsahuje jednomiestne aj viacmiestne posilňovacie veže na ktorých môže cvičiť viac osôb súčasne.

Aké sú výhody cvičenia na posilňovacej veži? Na jednomiestnej aj viacmiestnej  veži je možné cvičiť rôzne svalové skupiny. Tréning zlepšuje celkový stav celého tela, výrazne zlepšuje vzhľad postavy a má vplyv na zbavenie sa prebytočných kilogramov. Cvičením na posilňovacej veži zlepšíte svoje svalstvo, ale výrazne zvýšite aj svoju fyzickú kondíciu. Navyše sa vaša vysnívaná postava stane skutočnosťou.
Posilňovacie veže značky Hop-Sport sa vyznačujú moderným dizajnom a solídnou kvalitou spracovania. Vytvorte si doma malú posilňovňu s Hop-Sport!